Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23470 miejsce

Brutalny gwałt w Kołobrzegu. 64-latek zgwałcił dziecko, chcieli go ukamienować

Sąd Okręgowy w Koszalinie podejrzewa, że 64-latek zgwałcił 9-letnią dziewczynkę. Pod domem podejrzanego zgromadził się kilkudziesięcioosobowy tłum, który chciał wymierzyć mężczyźnie sprawiedliwość. Niewiele zabrakło, a doszłoby do linczu.

Sonda

Więzienie to dobra kara dla takiego człowieka?

 / Fot. Julo/Wikimedia CommonsWedług rzecznika Sądu Okręgowego w Koszalinie Eugeniusz P. miał po południu w poniedziałek zaciągnąć dziewczynkę do sąsiedniego mieszkania, po czym ją zgwałcić. Do zdarzenia doszło, kiedy dziewczynka szła klatką schodową kamieniczki w, której mieszkała i to wtedy mężczyzna musiał ją stamtąd przywlec siłą do swojego mieszkania. Następnie pod groźbą śmierci miał zakazać jej mówić o wydarzeniu komukolwiek. Dziecko jednak o okropnym przeżyciu opowiedziało matce, która powierzyła sprawę policji. 9-latka natychmiast trafiła do szpitala.

Dożywocie czy kara śmierci za gwałt na dziecku? PISZCIE!

Podejrzany podczas aresztowania stawiał tak silny opór, że aby dostać się do jego mieszkania, konieczne było użycie dźwigu i wyważenie drzwi. Policjanci w czasie wyciągania mężczyzny z budynku, musieli osłaniać Eugeniusza P. przed wzburzonym tłumem, który chciał go ukamienować. W kierunku wychodzących z budynku poleciały kamienie. Gdyby nie policja, mogłoby dojść do linczu.

Czytaj także: Politycy apelowali o ułaskawienie dla skazanych za lincz we Włodawie

W czwartek (27 czerwca) Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu postawiła Eugeniuszowi P. zarzut gwałtu ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu za to kara od 5 do 15 lat pozbawienia wolności. Podejrzany odmówił składania zeznań i do tej pory nie przyznał się do przestępstwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

I jeszcze jedno - nie:
"64-latek zgwałcił dziecko, chcieli go ukamienować",
tylko:
"64-latkowi podejrzanemu o zgwałcenie dziecka groziło ukamienowanie".

Ktoś tu postanowił się "pobawić" w sędziego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kara śmierci to prawnie usankcjonowany akt zemsty. "Ty zrobiłeś komuś krzywdę, to my Cię teraz zabijemy!!". Inaczej mówiąc barbarzyństwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No cóż powiedzieć jesteśmy społeczeństwem zakłamanym z jednej strony chodzimy do kościoła na mszę spowiadamy się, publicznie potempiamy czyny takie jak zdrady skoki w bok i inne zboczenia ... a w rzeczywistości wiekszość facetów pewnie kobiet też na widok gołej babki zapominają o tym wszystkim zapominamy że mamy żonę dzieci itp A agęcje towarzyskie pekaja w szwach strony internetowe są najczęściej odwiedzanymi stronami kwitnie biznes pornograficzny .Temat jest głębszy .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam , wasze komentarze to gwałt na intelekcie haha juz nie wspomnę o tym że to dopiero są podejżenia a co jeśli ten 64 latek nie dokonał tego czynu ludzie weźcie myślcie troszeczkę winę trzeba udowodnić jesli każdy tak sobie szasta jezorem jest conajmniej nieodpowiedzialny nie mówiąc już o tym że być może prawdziwy gwałciciel lazi sobie po mieście i upatruje następna ofiarę a wy wydajecie wyrok na niewinym czlowieku ( Moze jest niewiny) , troszeczkę psychologii i rozwińcie temat a nie płytkie wypowiedzi " winien nie winien karać nie karać... " tym zajmuja się odpowiednie organa szczebla sprawiedliwości . Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi którzy zlamali prawo biblijne za to ponieśli karę zostali wygnani z raju .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę Państwa sprawa jest prosta , dziadek ma już 64 lata . Dożywocie to zupełnie wystarczająca kara , ile mu jeszcze lat życia pozostało. ? Niech się pojedna z Bogiem i zakończy ten nędzny żywot. Ludzie często nie potrafią przebaczyć ale u Boga to jest zawsze możliwe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Natomiast optowanie za karą śmierci jak dla mnie jest "bawieniem się w boga". Nikt nie dał nam prawa decydować o śmierci żadnego człowieka, bo to nie my go do życia powołaliśmy."

Nie nam to powtarzać, a tym, którzy bez najmniejszych skrupułów dokonują czynów najbardziej haniebnych i po odbyciu kary śmieją się nam w nos, stając się recydywistami.

Nie jesteśmy bogami, to prawda, ale też nie jesteśmy baranami szlachtowanymi przez drapieżniki, które jednak robią to dla przeżycia, gdy dwunożni zwyrodnialcy z deprawacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewa Krzysiak
Wczoraj 19:15
Coraz częściej dochodzi do takich zdarzeń -> link


Wcale nie dochodzi coraz częściej do takich zdarzeń . One są tylko coraz częściej nagłaśniane. Kiedyś media o takich sprawach zwyczajnie nie pisały.

Natomiast optowanie za karą śmierci jak dla mnie jest "bawieniem się w boga". Nikt nie dał nam prawa decydować o śmierci żadnego człowieka, bo to nie my go do życia powołaliśmy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zbok jest zbokiem, nieważne na kim wyładowuje swoje zboczone zapędy. Biedna dziewczynka, do końca życia będzie miała traumę. Bedzie się bała własnego dziadka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Marku, ja dałem Panu plusa.

Gwałt jest gwałtem i jego obrzydliwość nie zależy od wieku ofiary.
Policja miała udać, że nie widzi linczu, jak udaje przy wielu innych przestępstwach wprawdzie nie tak drastycznych.
Tym razem biorę udział w sondzie i optuję za karą śmierci choć wiem, że dla przestępcy dotkliwszą karą będzie więzienie.
Jednak dla potencjalnych gwałcicieli byłaby groźnym ostrzeżeniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fiu... Fiu... Fiu...
Zostałem ukarany czterema "pałami"... Chyba spłonę ze wstydu...Tylko ciekawe, za co te negatywne oceny? Za to, że dziecko jest bezbronne, a staruszka jest uzbrojona? Czy chodzi o mniejszą wartość tego drugiego podmiotu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.