Facebook Google+ Twitter

Bryan Adams wystąpi w Poznaniu!

Bryan Adams zaśpiewa 26 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Koncert będzie częścią cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” organizowanego przez firmę Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje.

Bryan Adams / Fot. mat. organizatoraW ramach cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje” wystąpią: Michael Buble 23 kwietnia w Gdańsku, Andrea Bocelli 29 kwietnia w Łodzi, Elton John 7 lipca w Łodzi, Guns N'Roses 11 lipca w Rybniku, Il Divo 11 września w Gdańsku i 12 września w Łodzi oraz Bryan Adams 26 lipca w Poznaniu.

Bryan Adams ostatnio koncertował w Polsce w ubiegłym roku w Rybniku. "Adams był tak zachwycony zachowaniem polskiej publiczności, że zaraz po zejściu ze sceny poprosił o przygotowanie kolejnego koncertu w Polsce. Nam nie pozostało nic innego jak tylko spełnić prośbę artysty" – powiedział Mateusz Pawlicki z firmy Prestige MJM, która we współpracy z Radiem Złote Przeboje organizuje poznański koncert.

Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów kanadyjskiego piosenkarza takich jak: "Run to You", "Summer of '69", "Heaven", "Please Forgive Me" czy przeboje wykorzystane w filmach: „Everything I do (I do it for you)” w filmie "Robin Hood: Książę Złodziei", "All for Love" w filmie "Trzej muszkieterowie" czy "Have You Ever Really Loved a Woman?" w filmie "Don Juan De Marco".

Sprzedaż biletów na koncert Bryana Adamsa w Poznaniu ruszy w najbliższy piątek, 20 kwietnia o godzinie 12.00. Bilety będą kosztować: 189, 299 i 699 złotych i będzie można je nabywać za pośrednictwem strony www.imprezyprestige.com oraz w sieci sprzedaży Ticketpro.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.