Facebook Google+ Twitter

Brytyjczycy mają dość imigrantów. Koniec z żerowaniem na systemie socjalnym

1 stycznia 2014 roku rynek Wielkiej Brytanii otwiera się na obywateli Bułgarii i Rumunii. Premier David Cameron obawia się, że zbyt wielu ludzi będzie chciało skorzystać z systemu socjalnego Wysp i proponuje zmiany w zasiłkach.

 / Fot. Toms Norde, Valsts kanceleja [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsKoniec zasiłków mieszkaniowych dla imigrantów i znaczne ograniczenie zasiłków dla dzieci - to jedne ze zmian, które chce wprowadzić premier David Cameron. Polityk proponuje również, aby wszyscy imigranci zyskiwali prawo do pobierania zasiłku dla bezrobotnych dopiero po trzech miesiącach pobytu na Wyspach i tracili je po upływie kolejnych sześciu miesięcy.

W Wielkiej Brytanii od wielu lat problemem są imigranci, którzy przyjeżdżają do kraju nad Tamizą bez konkretnego pomysłu na / Fot. Grzegorz Wysocki, licencja CC 3.0 siebie i bez planów na przyszłość. Nie mogą znaleźć pracy ani mieszkania, żerują na systemie socjalnym. Często zdarza się tak, że lądują na ulicy i próbują utrzymać się z żebractwa. Premier chce skończyć z tym zjawiskiem i proponuje, aby wszyscy bezdomni i ludzie, którzy żebrzą na ulicach, byli wydalani do swoich ojczystych krajów.

Polityk uważa, że znaczny napływ imigrantów jest problemem nie tylko Wielkiej Brytanii, ale również innych rozwiniętych krajów Unii Europejskiej. Chce zwrócić uwagę Brukseli na ten problem i sądzi, że być może należałoby wprowadzić regulacje dotyczące liczby imigrantów, którzy zostaną przyjęci w danym kraju w danym roku - informuje Wprost.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Premier Cameron ma słuszność, ale co z tego, skoro jego propozycje są sprzeczne z ideologią paneuropejską?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.