Facebook Google+ Twitter

Brytyjski rząd dementuje słowa Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński w wypowiedzi dla "Newsweeka" stwierdził, iż premier Wielkiej Brytanii pogratulował mu odmowy przyjęcia kondolencji od Władimira Putina. Rzecznik Downing Street 10 zaprzecza tej informacji.

Jarosław Kaczyński / Fot. PAP/Tomasz GzellJarosław Kaczyński w wypowiedzi dla "Newsweeka" stwierdził, iż premier Wielkiej Brytanii pogratulował mu odmowy przyjęcia kondolencji od Władimira Putina. Rzecznik Downing Street 10 zaprzecza tej informacji.

Jak informuje portal onet.pl rzecznik brytyjskiego rządu jest zaskoczony słowami Kaczyńskiego. Potwierdził on fakt, że prezes PiS i David Cameron spotkali się w czerwcu, jednak nie rozmawiali o katastrofie smoleńskiej i związanymi z nią wydarzeniami.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (42):

Sortuj komentarze:

gm
 • gm
 • 10.01.2011 20:24

ten człowiek już sam nie wie co mówi a co do patriotyzmu tego pana to określe krótko prywata

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 16.12.2010 15:31

Kłamstwo stało się podstawowym narzędziem politycznym Kaczyńskiego i skurczonego PiS-u. Do tego dochodzi oficjalne obrażanie, kogo się da (wypowiedź Bruździńskiego u Moniki Olejnik).
Twierdzę, że są to celowe zagrywki prowokujące przeciwnika politycznego, zajmujące cenny czas i wprowadzające totalny chaos. tymi metodami prezesowi nigdy nie uda się odzyskać władzy. Jak widać Kaczyński nie dorósł, by sprawować jakikolwiek urząd publiczny. Aż się dziwię, że zaprzyjaźniony z nim Ojciec nie wpadł jeszcze, by zrobić prezesa redaktorem prowadzącym w tv TRWAM.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Pikuś Pan
 • @Pikuś Pan
 • 15.12.2010 12:55

Trudno przejść do porządku dziennego czytając takie słowa.To,że Pikuś Pan "walczył"(zapewne w pierwszym szeregu)z komunizmem nie daje panu prawa do obrażania i osądzania kogokolwiek.Demokracja,Panie Pikuś,polega na tym,że każdy może sformułować swoje spostrzeżenia,opinie,uwagi w sposób w jaki uważa za stosowny.Jak widać,niektórym brakuje odpowiednich "narzędzi" do kulturalnego i ogólnie akceptowalnego sposobu manifestowania swoich opinii.W demokracji można dużo,Panie Pikuś,ale nie można wszystkiego.Pan i panu podobni nie są w stanie ani,obrazić,ani sprowokować takich ludzi jak Pani Jadzia.Za wysoka kultura jak na pańskie możliwości,Panie Pikuś.Pozostają panu do "dyskusji" wyłącznie tacy jak ja.
I na koniec posłużę się słowami stryja:"Bolszewicy są jak karaluchy-można z nimi walczyć całe życie,a i tak koniec,końców wylezą z jakiejś dziury".
Komuna padła,stryj nie żyje a PiS wylazł.EDI

Komentarz został ukrytyrozwiń
S.O.
 • S.O.
 • 15.12.2010 09:33

To nieładnie tak kłamać i to jeszcze przeciw rządowi Imperium. Oj nieładnie !

Komentarz został ukrytyrozwiń
chłopek
 • chłopek
 • 14.12.2010 23:56

Kolejny raz pijarowcy PO próbują odwrócić uwagę od spraw istotnych - D. Walkowiak. Moim zdaniem już niedługo potrwa propaganda sukcesu rządu D. Tuska. Wiosna będzie nasza. Wielu obywatom kończą się zapasy zakopcowanych kartofli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
@Łukasz Brzezicki
 • @Łukasz Brzezicki
 • 14.12.2010 23:34

Oglądałem występ tego "pana"i po raz kolejny utwierdziłem się w słuszności co do oddania swojego głosu,który to głos był nie "za"ale "przeciw"takim ludziom jak Kaczyński,Brudziński,Giżyński,Hofman i reszcie tego towarzystwa.Więcej takich występów,a będę mógł spokojnie zasypiać z poczuciem spełnionego,obywatelskiego obowiązku obrony Ojczyzny przed galopującym bolszewizmem.Niech nazywają siebie prawicą,partią patriotów czy czym tam sobie chcą.Mogą się owinąć polską flagą dziesięć razy i to po same uszy.Mogą śpiewać Rotę od świtu do zmierzchu i od zmierzchu do świtu.Wszystko to nie zmieni faktu,że swoją postawą reprezentują mentalność pospolitych balszojów.Szkodzą sobie,szkodzą ludziom,szkodzą Polsce.EDI

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny raz pijarowcy PO próbują odwrócić uwagę od spraw istotnych. W tej chwili dla Polaków wywiad udzielony przez prezesa partii opozycyjnej redakcji jakiegoś czasopisma nie jest aż tak ważny jak polityka rządu i prezydenta - na niej powinna skupiać się uwaga obywateli. Ważna jest polityka partii rządzącej, ponieważ od niej zależy poziom naszego życia. Na przykład interesuje mnie jak to będzie z naszymi pieniędzmi w OFE? Będzie likwidacja OFE czy tylko zawieszenie przekazywania środków? Chodzi o to czy rząd (przepraszam: Sejm z inicjatywy rządu) zabierze nam te pieniądze (miały być dziedziczone), czy też przez kilka lat nasze konta nie będą się powiększać? W jednym i drugim przypadku to ... jakby kradzież. To właśnie a nie dwa słowa prezesa budzi we mnie sprzeciw.
Panie Wala, wszystko co pan napisał od słów >Przecież pan Prezes nikomu < do słów >obrażają, kłamią< to prawda. Dobrze pan napisał, tylko papież pisze się przez >z< z kropką.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Max
 • Max
 • 14.12.2010 23:12

To najgorszy rząd w tym dwudziestoleciu - gorszy od kryminogennego rządu SLD.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janka
 • Janka
 • 14.12.2010 23:08

Zgadza sie p. Brzezicki co do joty - dziadoski rząd ,dziadoski premier i dziadoski Prezydent. Brudzinski ma całkowitą racje !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 14.12.2010 22:29

Pytam: czy zajmie się tym prokuratura? Czy nadal będziemy ścigać Palikota za "obrażanie Ducha Świętego" z powództwa posła mecenasa Arkadiusza Mularczyka z PiSsu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.