Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14261 miejsce

Brytyjskie andrzejki w Krakowie

Brytyjska Izba Gospodarcza w Krakowie zorganizowała w Ladies Clinic tradycyjne polskie andrzejki dla swoich członków i sympatyków.

Baner Brytyjsko - Polskiej Izby Gospodarczej / Fot. Fot.Henryk Czechowski W pięknym obiekcie "Gabinetu Kosmetycznego i Szyld Ladies Clinic Kraków / Fot. Fot.Henryk CzechowskiMedycyny Estetycznej" na krakowskiej Krowodrzy w towarzystwie sympatycznych pań i panów odbyły się tradycyjne andrzejki. Agnieszka Popielarska manager BPCC Kraków / Fot. Fot.Henryk CzechowskiPani Agnieszka Popielarska w imieniu Krakowskiego Oddziału zaprosiła Magdalena Brandt manager Ladies Clinic / Fot. Fot.Henryk Czechowskiuczestników do miłej zabawy i okolicznościowych pokazów ufundowanych przez współorganizatorów.

Panie z Brytyjskiej Izby Gospodarczej oraz Magdalena Brandt manager
„Ladies Clinic” przeistoczyły się w modelki, które na wybiegu prezentowały
Pokaz Mody na wybiegu Dorota Marach z BPCC Kraków / Fot. Fot.Henryk Czechowskinajnowsze kreacje znanej firmy europejskiej. Kolejnym punktem była promocja restauracji, która jest na barce tak zwanej „Holenderki” zacumowanej przy nabrzeżu wiślanym w Krakowie.Na wybiegu – pokaz mody / Fot. Fot.Henryk Czechowski

Brytyjsko - Polska Izba Przemysłowa ma kilka swoich oddziałów w Polsce również w Krakowie.Obok swoich statutowych działań dla członków realizuje różnego rodzaju konferencje oraz sesje dla sojusznikówNa wybiegu – pokaz mody / Fot. Fot.Henryk Czechowski i współpracowników.

Na początku grudnia w Krakowie odbędzie się kolejna konferencja gospodarcza na temat „Dekada zmian: klimat, środowisko, gospodarka, polityka, społeczeństwo”.

Wiele konferencji jest ogólnie dostępne z uwagi na przygotowane różne ich programy mające na celu promocje gospodarki brytyjskiej, Unii Europejskiej jak też działania do zacieśnienia współpracy brytyjsko - polskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.