Facebook Google+ Twitter

Brzoza w Smoleńsku została złamana między 5 a 12 kwietnia 2010 roku

Z opinii Służby Wywiadu Wojskowego wynika, że brzoza w Smoleńsku, o którą zahaczył prezydencki tupolew, została złamana między 5 a 12 kwietnia 2010 r. Innego zdania był jeden z ekspertów komisji Antoniego Macierewicza.

Brzoza w Smoleńsku / Fot. By Interstate Aviation Committee [Public domain], via Wikimedia Commons10 kwietnia 2010 r. Tu-154M z prezydentem Lechem Kaczyńskim na pokładzie zahaczył przy smoleńskim lotnisku o brzozę, a w wyniku utraty części skrzydła, rozbił się. Tej wersji wydarzeń zaprzecza jeden z ekspertów komisji Macierewicza, która bada przyczyny katastrofy smoleńskiej. Chris Cieszewsk twierdzi, że brzoza na pewno była złamana już 5 kwietnia 2010 r. lub wcześniej.

Jak informuje rp.pl, sprawę zbadała Służba Wywiadu Wojskowego. Z jej 11-stronnicowej opinii wynika, że brzoza w Smoleńsku została złamana między 5 a 12 kwietnia 2010 r. Wniosek taki wyciągnięto porównując zdjęcia satelitarne właśnie z 5 i 12 kwietnia 2010 r. W opinii znalazło się również stwierdzenie, że brzoza mogła zostać złamana po tym, jak zderzył się z nią samolot.

Dowodów na złamanie brzozy 10 kwietnia 2010 r. domagał się Antoni Macierewicz. "Jeśli je ma, niech pokaże" - apelował do prokuratury szef komisji badającej przyczyny katastrofy smoleńskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Zginęli zbyt ważne osoby , aby w tej sprawie ot tak sobie zamilczeć !, gdyby tam zginął ktoś dla ciebie najbliższy sercu człowiek , to też na pewno byś chciał wyjaśnić sprawę do końca . ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wyjątkowo precyzyjna data podana przez Prokuraturę Wojskową .Sam już naprawdę nie wiem , w świetle pieczołowicie zebranych informacji o wypadku w Smoleńsku eksperci pana Macierewicz i on sam powinni dawno zamilczeń .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytałam ostrzeżenie na temat co napisał pan Jarna
To bardzo drogi namiar

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.