Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

100314 miejsce

Buczenie i gwizdy podczas obchodów Powstania Warszawskiego

Jak co roku, tym razem również nie udało się uniknąć nieprzyjemnych incydentów w czasie obchodów rocznicy powstania warszawskiego. Podczas uroczystości na warszawskich Powązkach grupa osób wygwizdała premiera Donalda Tuska.

Jak informuje "Gazeta Wyborcza" celebracja wydarzeń z 1944 roku została zakłócona przez przybyłych na miejsca obchodów przeciwników rządu. Pod pomnikiem Gloria Victis premier Tusk przywitany został buczeniem i gwizdami. Pojawiały się również okrzyki zarzucające szefowi rządu zdradę narodu. Inaczej potraktowano polityków Prawa i Sprawiedliwości przybyłych na miejsce. Zostali oni powitani brawami i oklaskami.

Zaistniała sytuacja oburzyła generała Zbigniewa Ścibor-Rylskiego, prezesa Związku Powstańców Warszawskich. Przed uroczystościami apelował on o spokojne przeżywanie tragedii sprzed prawie 70 lat. Jego prośby zdały się jednak na nic, przez co zapowiedział, że jeśli sytuacja będzie się powtarzać w przyszłości, to zrezygnuje z uczestnictwa w upamiętnianiu powstania.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

-
  • -
  • 03.08.2012 11:37

Wielki BUL wiedział że go wygwiżdżą i pojechał obserwować ćpanie i pijaństwo. Wieniec dla Powstańców składał cichaczem (tak jak zdejmował krzyż). Tak się zdobywa POparcie społeczne.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 Jolka
  • Jolka
  • 02.08.2012 23:34

Zwolennicy PiS kolejny raz bezczeszczą pamięć Powstańców . To nie miejsce i pora na takie zachowanie. Kolejny raz pokazali ,że historia dla nich to czas na doraźną walkę polityczną . To kluby gazety niepolskiej sakiewicza , hańba.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czar
  • czar
  • 02.08.2012 20:02

A Tu ciągłe przepychanki słowne... Bo ten taki a ten owaki... Dajcie sobie już na luz!!! Czy wy nie widzicie że ta sytuacja nie powinna mieć miejsca na takiej uroczystości... Ta chwila powinna odbyć się bez podziałów politycznych... Totalny brak szacunku...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Freunde
  • Freunde
  • 02.08.2012 19:59

mlodzi sPiSkowcy znow pokazali sie z dobrej strony to teraz 10 wygwizdamy te ochydne marsze pisu tv trwam gazety polskiej

Komentarz został ukrytyrozwiń
Max
  • Max
  • 02.08.2012 17:55

PObolszewizm nie przejdzie - prędzej czy póżniej będzie taczkowany. Polska tak... ale nie w takim obłąkanym systemie postsowieckim!! Ta ideologia jest obca Polakom.
Postkomuniści, chcą się podczepić pod bohaterów Warszawy hańba!

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 02.08.2012 17:46

Wygwizdali donalda ,niegrzeczni chłopcy ,ale może dobrze że go tylko wygwizdali .Człowiek ,który w rządzie trzyma Zdradka zasługuje co najmniej na wygwizdanie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adrian
  • Adrian
  • 02.08.2012 17:36

Jak sobie chcieliście pogwizdać trzeba było iść na Madonnę.
http://partyzantka.salon24.pl/438104,jak-sobie-chcieliscie-pogwizdac-trzeba-bylo-isc-na-madonne

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic , nie kibol
  • kibic , nie kibol
  • 02.08.2012 17:35

Obchody czy kibolskie burdy
http://kalkus.salon24.pl/438024,obchody-czy-kibolskie-burdy

Komentarz został ukrytyrozwiń
uczestnik tego koncertu
  • uczestnik tego koncertu
  • 02.08.2012 17:30

To ta sama hołota podburzana przez :PiS , Gazętę antyPolską , Jarosława Kaczyńskiego , Antoniego Macierewicza , Tadeusza Rydzyka , Terlikowskich , Semków i wszystkich tego samego antypaństwowego nastawienia do mojej ojczyzny Rzeczpospolitej Polskiej.
Oburzają się na gwizdy skierowane do rządzących, tymczasem przed koncertem Madonny wygwizdano... film o powstaniu warszawskim!
http://wpolityce.pl/wydarzenia/33307-oburzaja-sie-na-gwizdy-skierowane-do-rzadzacych-tymczasem-przed-koncertem-madonny-wygwizdano-film-o-powstaniu-warszawskim

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
  • Inka
  • 02.08.2012 16:46

Na prawdziwych patriotów nikt nie gwiżdże i buczy..... Widocznie są powody by to robić ,nie sądzicie ??? Nikt bez powodu nie buczy!

Na Kaczyńskiego nikt nie ma zamiaru buczeć i gwizdać - wręcz przeciwnie!