Facebook Google+ Twitter

Budowa II linii metra. Zmiany organizacji ruchu na Powiślu

We wtorek 11 stycznia rozpoczną się prace przy budowie szybu startowego metra na Powiślu. Z tego powodu zmieni się organizacja ruchu przy wjeździe na most Świętokrzyski, a linie autobusowe nr 102, 125, 162, 166, 174, N13 i N63 będą zatrzymywać się na Tamce.

 / Fot. Michał Rogala, PolskapresseZ powodu prac budowlanych od godz. 14 zmieni się organizacja ruchu przy wjeździe na most Świętokrzyski. Zamknięty będzie prawy pas ruchu na jezdni przed przeprawą. Zlikwidowany zostanie przystanek w kierunku Pragi obok pomnika Syreny. Linie autobusowe nr 102, 125, 162, 166, 174, N13 i N63 będą się zatrzymywać wcześniej - na Tamce, za skrzyżowaniem z ul. Smulikowskiego.

Przesunięte zostaną miejsca parkingowe na Wybrzeżu Kościuszkowskim obok siedziby Stoenu. To właśnie w tym rejonie ma się znaleźć wjazd na plac budowy. W ciągu dwóch tygodni teren przy pomniku Syreny zostanie ogrodzony. Potem będą przekładane podziemne instalacje oraz zacznie się budowa szybu, skąd tarcze będą drążyć tunele w stronę Dworca Wileńskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.