Facebook Google+ Twitter

Budowa linii tramwajowej w Bydgoszczy. Zdjęcia

Prace remontowe na moście Solidarności oraz budowa linii tramwajowej do Dworca PKP są pierwszym etapem dużo większej inwestycji. Za kilka lat do oddalonego o kilkanaście kilometrów Fordonu ma również jeździć tramwaj.

1 z 15 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ulica Focha koło Opery Nova jest zamknięta dla ruchu tramwajowego. Autobusy i samochody osobowe mogą podróżować bez większych utrudnień. Fot. Marek Wiśniewski
Ulica Focha koło Opery Nova jest zamknięta dla ruchu tramwajowego. Autobusy i samochody osobowe mogą podróżować bez większych utrudnień. Fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Tomasz
  • Tomasz
  • 18.07.2012 10:28

Słońce czy nie, zdjęcia są ok i cała relacja też stoi na dobrym poziomie. Pokazuje budowę trasy, a nie jakieś niezwykłe wydarzenie więc jak na mój gust może być:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
malina
  • malina
  • 17.07.2012 09:15

Moim zdaniem zdjęcia są dobre. Zgadzam się, że pokazują rzeczywistość taką jaka jest. Widać, że dzień był pochmurny. Mam dobrą radę dla autora:) Proszę zrobić drugą wersję zdjęć z domalowanym w programie Paint żółtym słoneczkiem:) I wszyscy będą zadowoleni:) Pozdrawiam:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Reportaż ten, podobnie jak sama inwestycja, to praca wieloetapowa:) Nie zawsze da się wszystko od razu zrobić i czasami lepiej trochę poczekać z opisami, niż robić to niedbale. Co do zdjęć... wiadomo przecież, że jak nie ma dobrego światła, to dla fotografa pojawiają się problemy. Tu jednak ważniejsza jest sama inwestycja i pokazanie całego procesu idąc od ulicy Focha do Dworca PKP. A jeśli chodzi o podkręcanie zdjęć... no to też wolę robić tak, żeby się nie rzucało w oczy, więc w sumie dziękuję za komplement;) I mogę jedynie dodać, że tak jak to wyglądało, tak też to starałem się pokazać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
miczar
  • miczar
  • 16.07.2012 08:09

Byłby bardzo ciekawy materiał, ale zdjęcia są BEZNADZIEJNE! Wąskie plany, nic nie widać, a autor nie pokusił się nawet o dokładne opisy - przecież nie pokazujesz tego bydgoszczanom, ale przede wszystkim ludziom takim jak ja, którzy na codzień nie poruszają się po Twoim mieście.

Byłem bardzo ciekaw fotoreportażu, pomysł świetny, ale zrobiony wyjątkowo niedbale:( Nawet kolory nie podciągnięte odrobinę w programie graficzny, surowizna pod każdym względem. Wbrew pozorom mało jest takich przeglądów tej spektakularnej inwestycji, a Ty tego nie wykorzystałeś.

Poza dworcem nie wiadomo co i jak. ŻAL! I szkoda tłumaczenia.... Weź to na klatę;(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.