Facebook Google+ Twitter

Budowa Mostu Północnego. Zima 2010 - galeria

Od ubiegłego roku fotografuję przebieg prac przy moście od strony ulicy Pułkowej - Bielany. To już moja druga zimowa galeria poświęcona temu tematowi. Tym razem w opisach pod zdjęciami postanowiłam przybliżyć historię mostów w Warszawie.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Przed 1944 rokiem Warszawa miała 6 stałych mostów. Najstarszy - most Zygmunta Augusta powstał w latach 1568-1573. Zanim zawalił się pod naporem kry służył przez trzy dekady mieszkańcom miasta. fot.Ewa Szafranowicz.
Przed 1944 rokiem Warszawa miała 6 stałych mostów. Najstarszy - most Zygmunta Augusta powstał w latach 1568-1573. Zanim zawalił się pod naporem kry służył przez trzy dekady mieszkańcom miasta. fot.Ewa Szafranowicz.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dzięki za dokładny opis z uwzględnieniem historii mostów. Jeżeli mogę podpowiedzieć, dobrze byłoby przed publikacją zdjęć, poddać je autokorekcie. Zdjęcia są bardzo dobre, trzeba je tylko "dopieścić".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Też bym wolał, a nie pomnikiem ego, może niedowartościowanego bufona.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cóż, "widowiskowe" bo do tej pory nie były u nas stosowane. Wolałabym osobiście aby każdy most był inny i jak najlepiej zintegrowany z otoczeniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Te "widowiskowe pylony:, szczególnie mostu Świętokrzyskiego nie są wcale widowiskowe w perspektywie architektury miasta. Mam nadzieję, że kiedyś zostaną wycięte i odsłonią prawdziwe widoki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Idzie, idzie. Gdy obserujemy zmiany, które zachodzą w naszym najbliższym otoczeniu suma sumarum w Warszawie dużo się dzieje...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

No widzę, że prace idą pełną parą...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.