Facebook Google+ Twitter

Budowa parkingu na Okęciu powoduje gigantyczne korki

Przy pętli autobusowo-tramwajowej na Okęciu trwa budowa Parkingu P+R. Powoduje ona utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. / Fot. Mariusz Michalak Przy pętli autobusowo-tramwajowej na warszawskim Okęciu powstaje parking P+R. Mam mieć cztery poziomy i pomieścić 400 aut i setkę rowerów. Całość inwestycji będzie kosztować ok 18 milionów złotych i ma być gotowa w 2011 roku. Pracę budowlane dopiero się zaczęły, a już stanowią nie lada wyzwanie dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej.

Została zamknięta pętla autobusowa. Pasażerowie do maja 2011 muszą korzystać z przystanków tymczasowych.Pasażerowie są zdezorientowani. / Fot. Mariusz Michalak

W al. Krakowskiej od strony Janek tworzą się gigantyczne korki. Dzieje się tak dlatego, że zielone światło dla tego kierunku zostało skrócone. Autobusy podmiejskie mają nawet 2-godzinne opóźnienia. - "Czekam prawie dwie godziny na swoją zmianę- mówi kierowca jednego z podmiejskich autobusów. jak do tej pory mój zmiennik nie powrócił z trasy. Istny chaos. Miejmy nadzieję, że to się unormuje"

Na Okęciu trwa budowa parkingu P+R. / Fot. Mariusz Michalak Na organizację ruchu skarżą się także pasażerowie. Nie każdy potrafi się odnaleźć w gąszczu tymczasowych przystanków.
Ze zmianami komunikacyjnymi związanymi z budową parkingu na Okęciu możesz zapoznać się tutaj.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Interesująco przedstawione. Mariuszu, to rozważ moją propozycję na 14 czerwca i odpowiedz. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.