Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9396 miejsce

Budowa sklepu IKEA w Bydgoszczy

Sieć IKEA przewiduje otwarcie sklepu w Bydgoszczy na ulicy Fordońskiej na terenie zamkniętego wiele lat temu zakładu Romet w 2015 roku.

1 z 12 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Budową sklepu IKEA w Bydgoszczy zajmuje się firma Budimeks SA. Fot. Marek Wiśniewski
Budową sklepu IKEA w Bydgoszczy zajmuje się firma Budimeks SA. Fot. Marek Wiśniewski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Marku, święta prawda:) Moim zdaniem to jest prosta sprawa, nasi sąsiedzi zza granicy mieli gotowe plany, po naszym przystąpieniu do Unii zaczęli je realizować. Pan sobie poczyta, jaką politykę prowadziły Prusy po zaborach na naszych ziemiach i mi Pan powie czy jest tu zauważalna jakaś większa różnica. My nie mamy produkować, bo produkcja oznacza mocną gospodarkę. My mamy wydawać te nasze ciężko zarobione grosze płacąc europejskie ceny (przeliczone z euro). A Bydgoszcz to jest idealny przykład. Zamiast zakładu na jakieś 10.000 ludzi (plus/minus) mamy "aż" 200 miejsc pracy:) a upadek "Rometu" sam miałem okazję obserwować....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejny dowód na polską paranoję, chociaż inni to zjawisko cudem nazywają, a jeszcze inni rozkwitem gospodarki. Okazuje się, że w całym kraju na zgliszczach "przestarzałego" przemysłu,j jak grzyby po deszczu, rosną parki rozrywki w tzw. kompleksach handlowo-rozrywkowych. Ciekawe tylko gdzie Polacy mają zarabiać? W Anglii? W Niemczech? I tu mają przyjeżdżać, kupować i się "rozrywać"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.