Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12244 miejsce

Budujemy Miasto Młodych

Młody? Aktywny? Z głową pełną pomysłów? Weź udział w niepowtarzalnym Europejskim Tygodniu Młodzieży w woj. łódzkim w dniach 17-22 maja 2011 r.

Zaczynamy spokojnie od II Łódzkiej Debaty Młodzieżowej (17 maja). Zapraszamy na wyjątkową debatę wszystkich młodych aktywnych. Jednak uwaga! Nie spodziewajcie się spokojnej, nudnej wymiany zdań. U nas będzie się działo! Zaprosimy polityków i ekspertów, którzy naprawdę potrafią dyskutować i młodych, którzy nie boją się wyrazić swojej opinię.

Zarejestruj się już dziś na www.inspiratornia.org.pl

Trzydziestu wybrańców kolejnego dnia (18 maja) będzie uczestniczyć w kreatywnych warsztatach plastycznych pod okiem Wojciecha Bednarka, artysty-plastyka ze Stowarzyszenia NEO. Ich zadaniem będzie przelanie wniosków z debaty na formy plastyczne i „wybudowanie” Miasta Młodych z makietami wymarzonej przez młodzież szkoły, urzędu pracy, punktu Informacji i innych ważnych miejsc. Morze zabawy i wachlarz inspiracji – gwarantowane!

A wszystko po to, by 22 maja podczas happeningu zaprezentować swoje prace i powiedzieć całemu województwu czego chcemy – my, młodzi. Towarzyszyć temu będzie Bieg Miasta Młodych, konkurs „Młody Aktywny Roku” i mnóstwo zabawy w rytmach hip-hop, reggae, rock i wielu innych.
Jeszcze się zastanawiasz, czy powinieneś być z nami? Po prostu zgłoś się ONLINE

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.