Facebook Google+ Twitter

Buka ft. Rahim - Cyferblatów wichura (Teledysk)

Buka ft. Rahim - Cyferblatów wichura, czyli muzyczna podróż w czasie...

 / Fot. maxfloOstatni czasy w internecie, pojawił się nowy teledysk wydawnictwa "Max flo rec.". Mowa tu o siódmym clipie z albumu "Wspaniały widok na nic interesującego", Buki . Teledyskiem zajął się Aleksander Kozłowski, z grupy Przedmarańcza.

Teledysk przenosi nas w siedem różnych miejsc, z siedmiu różnych produkcji, od Max flo rec. W klipach Buka został zamieniony z Rahimem miejscami. Odbieram to w ten sposób, że każdy słuchając muzyki, może się poczuć jak artysta, w sytuacji z danego utworu. Muzyka przenosi nas w miejscach, jak i czasie...

Ciekawe jest umiejscowienie Buki w kopalni z "Darkside", ponieważ to miejsce w tej chwili jest niedostępne. Aleksander Kozłowski o zaistniałej sytuacji mówi tak:
"Problem pojawił się przy teledysku „Darkside”. Kopalnia, w której powstawał jest w tej chwili niedostępna. Musieliśmy komputerowo dodać Bukę do teł bezczelnie wyciągniętych z klipu. Pierwsza robocza wersja, którą wypuściłem, zawierała jeszcze „Darkside'owego” Rahima siedzącego nieruchomo za Buką."

Przedmarańcza wywiązała się z zadania na szóstkę! Komputerowo umiejscowili młodego artystę w scenerie teledysku. Przez tą obróbkę kopalnia wygląda jakby była "iluzją", przez co możemy dojść do wniosku, że Buka słuchając "Darkside" czuje się, jakby uczestniczył w akcji. Utwór po prostu wychwala potęgę muzyki!

Odbiór klipu jest pozytywny, natomiast wyświetlenia, na pewno nie zadawalają... 50995 Wyświetleń to nie jest żadna liczba, dla artysty takiego jak Buka, którego "Zamknij oczy" sięga 3 494 609! Może to znak że nie warto robić klipów, dla albumów które nie są świerzynkami?...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.