Facebook Google+ Twitter

Buka ruszył w trasę!

W minioną niedzielę w sieci ukazał się autorski spot Buki promujący jego jesienno-zimową trasę koncertową. Artysta ma w planach odwiedzić 16 polskich miast. Sprawdź, kiedy zagra w Twojej okolicy!

Na koncertach usłyszymy utwory ze wszystkich dotychczas wydanych płyt gdańskiego rapera. Nie zabraknie z pewnością najnowszych singli z płyty pt. WSPANIAŁY WIDOK NA NIC INTERESUJĄCEGO, takich jak: „Zamknij oczy”, „Orchidee”, „Biały Królik” czy „Wznieśmy toast”. Pojawi się też pochodząca z POKOJU 003Pierwsza miłość” i „Achtung”.

Taką kompilację po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć w Skierniewicach w zeszły piątek. Jeszcze w tym miesiącu Buka zaprasza do: Warszawy – 15.11., Stalowej Woli – 16.11., Elbląga – 23.11., Szczecina – 26.11., Nowej Soli – 29.11. i Bełchatowa – 30.11. W grudniu na trasie znajdą się: Koszalin – 3.12., Iława – 6.12., Olsztyn - 7.12., Zielona Góra – 20.12. i Leszno – 21.12., a zaraz po świętach: Lublin – 27.12. oraz Częstochowa – 28.12.Artysta przygotował dla swoich fanów niespodzianki. - Będzie kilka kawałków SumyStyli i jeden z moich niepublikowanych utworów – zdradza. Koncerty Buki to również szansa na zdobycie plakatu „37” czy zakup jego najnowszego krążka. Więcej szczegółów szukajcie na oficjalnej stronie artysty i stronie jego wydawcy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.