Facebook Google+ Twitter

Bukmacherzy typują reżysera kolejnego Bonda

Oczekiwanie na następną część przygód Jamesa Bonda to okazja do wielu plotek i domysłów. Zainteresowanie wywołuje osoba reżysera 24. filmu z agentem 007. Najpoważniejszym kandydatem jest Guy Ritchie.

Produkcja filmu "Skyfall" stała się kasowym sukcesem. Dochód okazał się być największym z wszystkich jakie dotychczas Vimeo/CC3.0 / Fot. logotyp przyniosły filmy z tej serii. Sam Mendes nie zdecydował się kontynuować swojej pracy nad następną częścią. Reżyser nie wyklucza jednak, że kiedyś wróci do kręcenia filmów z 007. Obecnie ma zamiar poświęcić więcej czasu pracy w teatrze. Wywołał tym samym olbrzymie zainteresowanie w temacie kontynuacji filmów z Jamesem Bondem. MTV wskazuje na typy bukmacherów z William Hill:

4:1 Guy Ritchie
6:1 Martin Campbell
9:1 Martin Scorsese
10:1 Steven Spielberg
20:1 Ang Lee
25:1 Ridley Scott
25:1 James Cameron
33:1 Clint Eastwood
33:1 Quentin Tarantino
50:1 Tim Burton

Najpoważniejszym z pretendentów do zaszczytnego grona reżyserów filmów z Jamesem Bondem jest zatem Guy Ritchie ("Przekręt", "Sherlock Holmes"). Wiele emocji i nie mniejsze nadzieje budzą nazwiska Scorsese czy Spielberga, których dorobek twórczy jest co najmniej imponujący. Bukmacherzy dostrzegają też pewne szanse dla Tima Burtona ("Sok z żuka", "Alicja w krainie czarów"). Nie znalazło się w tej dziesiątce miejsce dla kobiety, chociaż wspominano o Kathryn Bigelow ("Na fali", "The Hurt Locker. W pułapce wojny"). Jak do tej pory żadna z pań nie wyreżyserowała filmu o przygodach agenta Bonda.

Zdjęcia do nowej produkcji zatytułowanej roboczo "Bond 24" mają rozpocząć się pod koniec tego roku. Premiera ma mieć miejsce w 2014r. Rola Jamesa Bonda pozostaje nadal kreacją Daniela Craiga, a piosenkę dla filmu wykonywać będzie Adele. Piosenkarka za "Skyfall" otrzymała nagrody Oscara i Złotego Globu.
article by Paweł Jankowski

utwór udostępniany na licencji CC3.0Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.