Facebook Google+ Twitter

Bukmacherzy z pomocą hazardzistom

W Warszawie trwają szkolenia z obszaru odpowiedzialnego hazardu. Biorą w nich udział 3 polskie firmy bukmacherskie. Podczas szkoleń pracownicy firm: Fortuna S.A., Totolotek S.A. i WZB Milenium dowiadują się jak przeciwdziałać uzależnieniu.

mat.promocyjne / Fot. fundacja inspiratorniaUczestnicy szkoleń jednogłośnie podkreślają, jak ważnym jest wdrażanie w Polsce idei odpowiedzialnej gry. Jak mówi Mariusz Rzeczkowski, Communication Manager Totolotek S.A - Dla marki Totolotek to kolejny element prowadzenia polityki odpowiedzialnego biznesu. Kładziemy nacisk na budowanie świadomości wśród naszych klientów. W tym celu stawiamy na kształcenie naszej kadry bezpośredniej obsługi graczy i osób odpowiedzialnych za komunikację marketingową.
Agnieszka Rudziak z WZB Milenium dodaje - Udział w warsztatach pozwoli nam na zgłębienie wiedzy z zakresu odpowiedzialnego biznesu. Żywimy głęboką nadzieję, że to przedsięwzięcie wpłynie na rozwój i popularyzację idei odpowiedzialnej gry w naszym kraju, ufając, że będzie ona zdobywała coraz więcej sprzymierzeńców wśród firm hazardowych.
- Głęboko wierzymy, że nasz wspólny projekt przyczyni się do powstania dobrych praktyk i rozwijania idei odpowiedzialnej gry wśród polskich graczy – podkreśla Konrad Łabudek, Członek Rady Nadzorczej Fortuna S.A. oraz dodaje - Dbając o najwyższe standardy postępowania wobec Klientów, Pracowników oraz Kontrahentów, Fortuna prowadzi szereg działań edukacyjno-profilaktycznych mających na celu podniesienie jakości oferowanych usług oraz promowanie odpowiedzialnej gry wśród graczy.
W Polsce zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych posiada 7 firm bukmacherskich (E-TOTO, Zakłady Sportowe STS, Forbet Zakłady Bukmacherskie, Fortuna, Milenium, Totolotek i Traf-Zakłady Wzajemne) natomiast w Internecie tylko 5 z nich (E-TOTO, Zakłady Sportowe STS, Fortuna, Milenium i Totolotek).
Fortuna, Millenium oraz Totolotek biorą właśnie udział w szkoleniach poświęconych odpowiedzialnemu hazardowi, które poprowadzą dr Thomas Nilsson, członek Europejskiego Stowarzyszenia Badań nad Hazardem EASG oraz dr Bernadeta Lelonek-Kuleta, adiunkt w Katedrze Zdrowia Publicznego KUL, specjalizująca się w zakresie patologicznego hazardu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.