Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35155 miejsce

Bułgaria weźmie udział w XII Memoriale Huberta Jerzego Wagnera

Znamy kolejnego uczestnika siatkarskiego turnieju. Bułgarzy potwierdzili swój udział, wcześniej uczyniła to reprezentacja Rosji. Pozostały jeszcze dwie niewiadome: czwarty uczestnik turnieju i miasto, w którym memoriał zostanie rozegrany.

Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn / Fot. By Nula (Anna Kłeczek) (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/Memoriał Huberta Jerzego Wagnera jest to siatkarski turniej towarzyski rozgrywany między czterema reprezentacjami różnych krajów, w tym Polski. Memoriał organizuje Fundacja Huberta Jerzego Wagnera i jest on uhonorowaniem samego trenera.

Jak podaje serwis siatka.org w tym roku turniej rozpocznie się 16 sierpnia (sobota), a zakończy 18 sierpnia (poniedziałek). Będzie to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata. Jest to bardzo ważny element przygotowania się drużyn przed tym ważnym wydarzeniem i okazja, by podpatrzeć przeciwnika i wnieść ewentualne poprawki w przygotowanej strategii.

Dwa lata temu nasza reprezentacja dobrze wypadła na memoriale, zajmując drugie miejsce, natomiast rok temu zdobyliśmy złoty medal. Jak będzie w tym roku? Udział w turnieju będzie sprawdzeniem formy naszych siatkarzy. Pod lupą będzie również nowy selekcjoner reprezentacji w piłce siatkowej mężczyzn Stephan Antiga.

Siatkarski turniej rozpocznie sezon reprezentacyjnych rozgrywek. Końcówka wakacji zapowiada się bardzo emocjonująco. Kibice na pewno będą śledzić poczynania naszych siatkarzy zarówno w memoriale, jak i w mistrzostwach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.