Facebook Google+ Twitter

Bułgarskie UFO i naga Krupa, czyli wieści z globalnej wioski

Co mają wspólnego: nasza-klasa, bojownicy o los zwierząt, bułgarskie plaże i pewna mała miejscowość w Anglii? Łączą je obrotni biznesmeni i spece od nieortodoksyjnych technik promocji, którzy nie boją się sięgnąć granic absurdu i złego smaku.

Pakiet pięciu znajomych z Allegro

Na Allegro można kupić wirtualnego przyjaciela, który zechce się dołączyć - za odpowiednie wynagrodzenie - do listy znajomych na naszej-klasie. Do wyboru "pakiet standard" lub "pakiet VIP", czyli przyjaźń na czas określony lub przyjaźń dozgonna, za którą znajomy-do-wynajęcia woła sobie odpowiednio większą sumę. Płatni znajomy oferują szeroki wachlarz usług - regularne udzielanie się na forum i w profilu klienta - wspomnienia "wspólnych" odjazdowych imprez i wycieczek do egzotycznych krajów, życzenia urodzinowe, komplementy do fotek i podobne
atrakcje. W ofertach specjalnych czekają do nabycia "nowa żona", "pięciu znajomych w pakiecie" albo "przyjaciel globtroter", którego cena dochodzi podobno do 300 zł, ale w zamian można się wylansować na prawdziwego światowca.

Właściciele naszej-klasy protestują i zwracają się do Allegro z prośbą o usuwanie tego typu aukcji. Pomysł na handel przyjaciółmi przyszedł do polskiego internetu z Zachodu wraz z Facebookiem i innymi portalami społecznościowymi, które również padają ofiarą podobnego procederu. Istnieje nawet firma wyspecjalizowana w handlu przyjaciółmi - USocial.
(usocial.net).

Źródło: klasa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.