Facebook Google+ Twitter

Bunt internautów. Zespół Macierewicza jest jego pierwszą ofiarą

16 października bieżącego roku odbyło się kolejne spotkanie zespołu Antoniego Macierewicza. Eksperci tego zespołu łączyli się za pomocą Skype’a z biorącymi udział w tym spotkaniu w Warszawie.

Jednak okazało się, że przedmiot prezentacji « ekspertów » Antoniego Macierewicza, przesłonił problem natury technicznej. Kiedy bowiem za pomocą Skype‘a dr Bogdan Gajewski z Kanady dzielił się swoimi obserwacjami z uczestnikami spotkania, technicy zespołu nie zadbali, by login pana doktora został ukryty. Ów login był widoczny dla wszystkich, którzy na ekranach swoich telewizorów oglądali relację na żywo ze spotkania zespołu Antoniego Macierewicza, transmitowaną przez stacje informacyjne. Upublicznienie loginu doktora Gajewskiego ze Skype’a, miało dla zespołu Macierewicza nieprzyjemne skutki. Raptem wielu internautów jednocześnie usiłowało połączyć się na Skypie z doktorem Gajewskim. Na ekranach swoich telewizorów widzowie mogli zauważyć kolejne informacje o próbach połączenia na Skypie z doktorem Gajewskim.
Owe zajście zakłóciło internetowe połączenie i utrudniło - znajdującym się zagranicą ekspertom Macierewicza - przedstawienie swoich wniosków dotyczących przyczyn tragedii smoleńskiej.
Antoni Macierewicz obarcza odpowiedzialnością za wyżej opisane kłopoty techniczne rząd Rzeczypospolitej Polskiej i Platformę Obywatelską. Partię, której - zdaniem Macierewicza - zależy na tym, by zakłócać prezentację ekspertów jego zespołu. Jednak cały incydent został tak naprawdę spowodowany upublicznieniem skypowego loginu dr. Bogdana Gajewskiego, który nastąpił w wyniku zaniedbania techników zespołu Antoniego Macierewicza.
Jednak fakt, iż duża grupa internautów chciała jednocześnie połączyć się z dr. Gajewskim stała się zarazem śmiesznym i intrygującym zdarzeniem. Albowiem można potraktować ową sytuację jako żart albo wyraz sprzeciwu wobec głoszonych tez przez zespół Antoniego Macierewicza i jego « ekspertów ». Czy internauci zbuntowali się przeciwko zespołowi Antoniego Macierewicza?
Czy internauci zbuntowali się przeciwko teorii o smoleńskim zamachu?

***

Nieopublikowane w serwisie Wiadomości24 teksty publicystyczne mojego autorstwa, znajdą Państwo na moim blogu, pod adresem http://www.zbigniew-stefanik.blog.pl/ oraz na portalu Salon24, na stronie http://www.zbigniewstefanik.salon24.pl/. Serdecznie zapraszam do ich lektury i merytorycznej dyskusji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Demonstracja techniki spławnego czytania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kolejne "rewelacje" Macierewicza powodują, że scyzoryki same się w kieszeniach otwierają, sieci internetowe strajkują, wino przemienia się w wodę, zwierzęta gadają ludzkim głosem a świat ....otwiera oczy ze zdumienia.
-Na świętego Go dać ! - krzyczą mohery
-Do tiurmy lub do psychuszki go sadzać !- wołają przeciwnicy.

A Antoni uśmiechnięty niczym Schetyna brnie nieustraszenie dalej i głębiej, aż do granicy krainy wybrażni...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.