Facebook Google+ Twitter

Burmistrz Łukowa zareagował na brud i smród w środku miasta

Sfotografowałem zafajdaną wizytówkę Łukowa. Parterowy budynek pozostający bez żadnego nadzoru i zamieniony w kibel pod chmurką. Przybytek ten nazwałem szaletem miejskim.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiDo fotoreportażu (wiadomosci24.pl/artykul/lukow_zafajdana_wizytowka_miasta_342305.html) odniósł się podczas XVI sesji Rady Miasta burmistrz Łukowa, mgr Dariusz Szustek.

Oddajmy mu głos:

 / Fot. Archiwum domowe D. Szustka- „Przypomnę o ostatnich rewelacjach prasowych, jakoby gdzieś tam szalet miejski był zaśmiecony. / Fot. Jerzy KirzyńskiMy nie mamy już od kilku lat szaletów miejskich. Mamy dwie toalety, jedna przy dworcu pekaesu i druga w parku. Natomiast tenże budynek, który był kiedyś szaletem miejskim, nie był nawet na działce miejskiej. Działka ta należała do powiatu i została odzyskana przez dawnych właścicieli. I jeżeli jest tam brudno czy jest bałagan, to jest to problem prywatnego właściciela. Jak chce to niech sobie odgrodzi, prawda. Natomiast wypisywanie bzdur przez jednego pana, który pewnie znowu poczuje się urażony i po sądach będzie mnie ciągał jest zupełnie nie na miejscu. Bo myślę, że jeśli już sam siebie nazywa dziennikarzem pisanie to warto byłoby sprawdzić. Także to nie jest szalet miejski.
 / Fot. Jerzy Kirzyński

Od autora: koń jaki jest, każdy widzi!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.