Facebook Google+ Twitter

Burmistrz Strykowa na festiwalu Crossroads w Łodzi

Gościem specjalnym festiwalu Crossroads w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych w Łodzi był dziś burmistrz Miasta i Gminy Stryków - Andrzej Jankowski.

Na spotkaniu burmistrz oświadczył, że skrzyżowanie w Strykowie będzie nosić nazwę "Skrzyżowanie Łódź". W Strykowie powstanie kompleks rekreacyjny: skypark, plac zabaw dla dzieci i nowoczesne przedszkole.

Na konferencji burmistrz powiedział, że z dniem 10 października 2009 roku wchodzi w życie plan zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Stryków. Niebawem w Strykowie będzie się otwierać niemiecka firma Prowell, zajmująca się produkcją tektury falistej. Obok Hotelu 500 w Strykowie ma powstać nowoczesne gimnazjum z pełnym zapleczem sportowym, łącznie z halą sportową. Powstanie również nowy tor motocrossowy, a na dotychczasowym torze motocrossowym mają powstać docelowe obiekty sportowe z wykorzystaniem dla firm zarówno logistycznych jak i przemysłowych w Strykowie. Na nowym torze motocrossowym będą mogły odbywać się zawody w quadach, jak również będzie można sobie pojeździć na quadach amatorsko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.