Facebook Google+ Twitter

Burnout Paradise - znamy datę premiery!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-12-07 15:04

Od pewnego czasu znamy datę premiery gry Burnout Paradise w Stanach Zjednoczonych – 22 stycznia 2008 roku. Niestety europejscy gracze do dziś nie wiedzieli, kiedy będą mogli udać się do sklepów w celu zakupienia wyżej wymienionej produkcji.

Okładka / Fot. EA Dzisiaj jednak firma Electronic Arts oficjalnie poinformowała, że nowy Burnout pojawi się na starym kontynencie już 25 stycznia 2008 roku.

Burnout Paradise jest kolejną odsłoną gry, w której przyjdzie nam brać udział w niesamowitych wyścigach samochodowych. Miastem, w którym będziemy toczyć wspomniane batalie, jest Paradise City. Według zapowiedzi twórców ma ono być ogromne, a z czasem powiększane (dodatkowe segmenty będziemy mogli kupić za pośrednictwem internetu).

W grze Burnout Paradise nie ma fabuły. Nasz cel jest prosty - mamy podczas wyścigu wyeliminować przeciwników i jak najszybciej wykonać powierzone nam zadanie. Przeniesienie tej produkcji na PlayStation 3 i Xboxa 360 ma nam dostarczyć niesamowitych wrażeń.

Przypomnę jeszcze, że już 13 grudnia 2007 roku na „Xbox Live Rynek” i na „PlayStation Store” pojawi się demo gry: Burnout Paradise. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł się zapoznać z produkcją od firmy Electronic Arts.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 07.12.2007 16:32

Oczywiście, że w styczniu. Po prostu podczas pisania, źle wpisałem miesiąc :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam pewne wątpliwości. Znalazłam, iż "Electronic Arts właśnie potwierdziło, że w USA w sklepach zobaczymy Burnout Paradise 22 stycznia. W Europie będziemy go mogli nabyć trzy dni później." czyli 25 stycznia 2008 roku, a nie 25 grudnia 2008 roku...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.