Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18188 miejsce

Bursztynowa Kula dla Kasi Cichopek i Marcina Hakiela

Główną nagrodę finału finałów „Tańca z gwiazdami” Bursztynową Kulę zdobyli: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel.

 

W ramach zakończenia 43. Sopot Festival odbył się wielki finał finałów telewizyjnego show „Taniec z gwiazdami”. W Operze Leśnej w Sopocie zmierzyły się po dwie najlepsze pary z dotychczasowych trzech edycji. Raz jeszcze mogliśmy podziwiać na parkiecie: Oliwiera Janiaka i Kamilę Kajak, Witolda Paszta i Annę Głogowską, Kasię Cichopek i Marcina Hakiela, Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka, Olę Kwaśniewską i Michała Skawińskiego, Rafała Mroczka i Anetę Piotrowską. Galę poprowadzili Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański. W jury jak zawsze zasiedli: Iwona Pavlovich, Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Wodecki i Piotr Galiński. Oprócz jury za pomocą SMS-ów swoich faworytów mogli też wybierać widzowie. Występom towarzyszyła niezawodna orkiestra Adama Sztaby. 

W pierwszej części finału każda z par tańczyła dwa wybrane przez siebie tańce. Dla niektórych był to spory wysiłek, minęło już trochę czasu od chwili, kiedy po raz ostatni tańczyli przed publicznością. 

Olivier Janiak i Kamila Kajak wystąpili w ognistym paso double i quickstepie, Małgorzata Foremniak - Rafał Maserak w walcu angielskim i jive , Witold  Paszt - Anna Głogowska również w jive i walcu angielskim , Rafał Mroczek - Aneta Piotrowska w quickstepie i sambie, Ola Kwaśniewska - Michał Skawiński w paso double i quickstepie, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w walcu angielskim i cha-chy. 

Po tej części konkurencji odpadli uczestnicy pierwszej edycji „Tańca” pary: Olivier Janiak i Kamila Kajak oraz Witold Paszt i Anna Głogowska.

W kolejnej odsłonie mogliśmy podziwiać ogniste tango i rumbę w wykonaniu Małgosi Foremniak i Rafała Maseraka, Oli Kwaśniewskiej i Michała Skawińskiego oraz Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Natomiast walca angielskiego z zamkniętymi oczami  i jiva zaprezentowali Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska.

Po głosowaniu jurorów i telewidzów do ścisłego finału awansowali: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel oraz Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska. Decydującym tańcem wielkiego finału był free style, czyli taniec dowolny. Obie pary do swoich tanecznych wyczynów wybrały zróżnicowane podkłady muzyczne, od muzyki spokojnej i nastrojowej po pełną energii i dynamiczną. Zacięta walka trwała do ostatniej chwili. Maksymalna ocena jury dla dwóch par: cztery dziesiątki sprawiły, że o ostatecznym rozstrzygnięciu zadecydowali widzowie.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Fot. PAPGłosami telewidzów Bursztynową Kulę zdobyła aktorka Katarzyna Cichopek i jej partner Marcin Hakiel. Para ta zwyciężyła wcześniej w drugiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Ich przygoda z tańcem najwyraźniej będzie trwać nadal, otworzyli bowiem własną szkołę tańca. 

 

Od kilku tygodni na łamach Teletygodnia czytelnicy mogli głosować na swoich ulubieńców. Nagrody czytelników, czyli Teleostrogi zdobyli: w kategorii tancerz - Rafał Maserak, gwiazdor - Rafał Mroczek, tancerka - Aneta Piotrowska oraz gwiazda – Kasia Cichopek.

IV edycja „Tańca z gwiazdami” ruszy już w najbliższą niedzielę 10 września .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Wynik był wiadomy już w momencie wchodzenia par na parkiet, wystarczyło posłuchać kto zbierze najbardziej gromkie brawa :)
Rzeczywiście, te same układy choreograficzne po raz kolejny t kiepski pomysł, ale chętnie obejrzę kolejną edycję, któa zaczyna się już w tym tygodniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.09.2006 04:45

mnie zaczyna się przejadać. nic dziwnego, wynik byl wiadomy ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ten program już mi się troszkę przejadł.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.