Facebook Google+ Twitter

Bursztynowa Miss Polski 2012 wybrana. Trzy tytuły zgarnęły elblążanki

W Ustce na promenadzie po raz szósty odbył się krajowy konkurs Bursztynowej Miss Polski. Spośród 12 finalistek jury wybrało pięć najpiękniejszych laureatek. Tytuł Bursztynowej Miss Polski 2012 zdobyła Karolina Skwarska.

W minioną sobotę, 18 sierpnia 2012 roku, na promenadzie w Ustce, odbył się finał VI Konkursu Bursztynowej Miss Polski 2012. Tytuł Bursztynowej Miss Polski – decyzją jurorów - otrzymała 22-letnia Karolina Skwarska z Nidzicy. Jury wybrało również cztery laureatki tytułów bursztynowych wicemiss Polski oraz trzy laureatki tytułów komplementarnych, wśród których zostały dwie nastolatki z Elbląga – informuje serwis misselblaga.pl.

Bursztynową Miss Publiczności Jarosławiec 2012 została 20-letnia Agnieszka Pawłowicz z Elbląga, Bursztynową Miss Pujan Jarosławiec 2012 – 22-letnia Paulina Noceń z Olsztyna, Bursztynową Miss Fantazja Jarosławiec 2012 - 24-letnia Aleksandra Prochera z Dębic, natomiast Bursztynową Miss Czytelników "Dziennika Sławieńskiego" 2012 wybrana została 19-letnia Marcelina Szmidt z Bobolic.

Jury przyznało także trzy tytuły miss komplementarne (wzajemnie się uzupełniające). Tak więc komplementarne tytuły otrzymały: Bursztynową Miss Pujan Ustka 2012 i Bursztynową Miss Polski Internetu 2012 – Magdalena Srock z Elbląga, Bursztynową Miss "Dziennika Bałtyckiego" 2012 - Alicja Kula z Górowa Iławeckiego i Bursztynową Miss Fantazja 2012 – Alicja Oryl z Elbląga.

Wśród pięciu szczęśliwych laureatek tegorocznej edycji Konkursu Bursztynowej Miss Polski są trzy piękne elblążanki, w tym dwie szesnastoletnie: Alicja Oryl i Magdalena Srock. Podczas finałowej gali Magdalena Srock otrzymała tytuł komplementarny Bursztynowej Miss Pujan Ustka 2012 i Bursztynowej Miss Polski Internetu 2012.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Irena Majkowska.
  • Irena Majkowska.
  • 22.08.2012 23:15

Stanisław Cybruch Dzisiaj 12:59
A jak klikniesz Andrzejku w ten link to zobaczysz, skąd było kopiuj-wklej i powstał mój artykuł. Tradycyjnie Andrzejku poświęcam swój czas dla Was, wiernych czytelników mojej ustawicznej tytanicznej dziennikarskiej pasji. Przeglądam dziesiątki stron w necie, czytam mnóstwo gazetowych (netowych) doniesień aby was poinformować i zaspokoić waszą ciekawość. Przestań Andrzejku wybrzydzać-to, że sam mam mało do powiedzenia i nie tworzę własnych artów to wynik mego ukształtowania i mego idola. Stachanowiec onże mym lubym jest. Nie ważne jak, ważne ile.powiedze

Komentarz został ukrytyrozwiń

Andrzej Chorążewicz Dzisiaj 13:50

Nie. Prościej nie jest możliwe. O zdjęciach decyduje redakcja Wiadomości24. Artykuł to nie to samo, co galeria zdjęć z jakieś konkretnej imprezy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, wydzielanie adrenaliny jest! Trzeba też dodać, że każde polskie miasto pod tym względem obfituje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki za wskazówkę. Zdjęcia musowo zobaczyć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak klikniesz Andrzejku, w piątej linijce pierwszego akapitu artykułu, na hasło <misselblaga.pl.> - odsłonisz uszczęśliwiony i uśmiechnięty od ucha do ucha - śliczne jak kwiaty wiosny, dziewczęta grupy pięciu Bursztynowych Miss Polski 2012. Zrób to - będziesz miał lepszy dzień. Dodatkowo jak klikniesz na <Aleksandra Prochera> z Dębic - odsłonisz piękne oblicze Bursztynowej Miss Fantazja. I ta fantazja zawiedzie Cię w prawdziwy nastrój szczęścia, radości i fantazji. Przynajmniej dnia dzisiejszego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.