Facebook Google+ Twitter

Bury Tomorrow ratuje frekwencyjnie słaby koncert

Sceptycznie można było podejść do informacji związanej z dniem koncertu. Poniedziałek okazał się zaporą nie do przebicia, przy zebraniu dużej liczby wiernych fanów zespołu. Nie przeszkodziło to jednak na magiczną atmosferę w klubie BlueNote

Brytyjczycy zawitali do Poznania na jedyny koncert w naszym kraju w ramach europejskiej trasy. Zespół, który znany jest z klimatów metalcorowych, absolutnie oczarował zgromadzoną publikę i zagrał naprawdę dobry koncert pomimo niedużej frekwencji. Klub kojarzony z jazzem zalały mięsiste riffy, break downy oraz scream. Bury Tomorrow złapało świetny kontakt z publicznością, z którą wspólnie wykonywało większość numerów. Najlepiej przyjęte zostało „An Honourable Reign”, które podczas koncertu wykonano dwukrotnie. Warto podkreślić tutaj umiejętności Jasona Camerona nie tylko na polu instrumentalnym, lecz również wokalnym.

 / Fot. Bury Tomorrow

Czysty śpiew trafiał w punkt, pojawiając się tylko wtedy, gdy było to konieczne. Daniel Winter-Bates, w przeciwieństwie do swojego kolegi z zespołu, zaserwował dużą ilość scream’u. Bez niego wysiłek całej kapeli nie byłby aż tak zauważalny. Brytyjczycy tym koncertem udowodnili, że ich pozycja w metalcorowym graniu nie jest wcale przypadkiem, a każdy koncert jest dla zespołu tak samo ważny. Składam wielkie podziękowania dla Winiary Booking za organizację tego wydarzenia oraz szwajcarską punktualność w sprawach organizacyjnych.

 / Fot. Bury Tomorrowhttps://www.facebook.com/BuryTomorrow

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.