Facebook Google+ Twitter

Burza po słowach polskiego ambasadora

Od ambasadora oczekuje się klasy i dyplomacji, a tymczasem …

Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported / Fot. DaedalusAmbasador jest szefem misji dyplomatycznej pierwszej klasy, reprezentującym państwo wysyłające wobec władz innego państwa lub organizacji międzynarodowej.

Od ambasadora oczekuje się klasy i dyplomacji, a tymczasem ambasador Polski w Niemczech Marek Prawda powiedział dziennikarzom, że samochody w Niemczech można ukraść bardzo łatwo. W niemieckich mediach jego słowa wywołały burzę - podaje onet.pl

Zastanawiam się, na jakiej zasadzie dobiera się ambasadorów Polski? Czy oni nie powinni być poddawani jakimś testom psychologicznym? Jak może tak wysoki urzędnik państwowy, opłacany sowicie z naszych podatków, tak się zachować?

Pan ambasador Prawda, nie popisał się.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (48):

Sortuj komentarze:

szeryf
  • szeryf
  • 06.01.2012 11:52

Panie Kraszewski-nie Pan zielonego pojęcia o protokole dyplomatycznym itp. Zresztą o wielu rzeczach nie masz człowieku obnosisz się z Twoimi rewelacjami na wszystkich forach. Wszędzie mają Pana już dość. Jest początek roku, dokonaj remanentu tego który minął. Ciekawe co Panu wyszło.

Komentarz został ukrytyrozwiń
M. Bielin
  • M. Bielin
  • 05.01.2012 09:02

@Mirosław Kraszewski
"Znow wykazuje pan swoja wiedze, jak skopiowac i wkleic. Bez sensu. pod tekstem o ambasadorze."

Natomiast jeśli Pan psioczy cały czas na P. Bartoszewskiego w tematach zupełnie nie związanych z tą osobą - to jest wszystko dobrze? Inni nie mogą, ale WIELKI PAN MIROSŁAW może?!

W dziwny sposób nie odniósł się Pan do zarzutów w tymże linku. Prawda boli.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Nowak
  • Jan Nowak
  • 05.01.2012 06:37

Nie dosc, ze przekalkowany z innej strony, to literowki, przecinki i spacje. Kto to poprawi ? Autorka zamiast zastanawiac sie = na jakiej zasadzie dobiera się ambasadorów Polski= niech nauczy sie pisac przeglad prasy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Arkadiusz Gębka Dzisiaj 01:05
======================
Ekscelencja, szanowny pan doktor Marek Prawda, Ambasador RP w RFN wychylił sie jak ostatni jełop, wiedząc, doskonale o tym, ze prowokatorzy z brukowca czekaja na wpadke. To jest moja opinia.

Jezeli pan uwaza, ze akcja zelazo sie skonczyla, to prosze powiedziec konkretnie kiedy i kto poniosl konsekwencje sluzbowe, kto stracil prace, czy tez wyksztalceni w tym procederze ludzie nadal przekazuja wiedze i stanowiska z pokolenia na pokolenie? Niech pan wreszcie napisze cos odkrywczego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Mirosłw Kraszewski
"Tylko z tym jest problem. przestepczosc zorganizowana nie bylaby mozliwa bez cichego poparcia polskiego rzadu. Ja pisalem jak dzialala pani minister Pitera, zeby sie zadna sprawa nie wydala -->link"

Wkleiłem nie pod tekstem o Ambasadorze, lecz nad Pana tekstem o polskim rządzie.
I jeszcze jeden przykłd Pana "merytoryczności:

"Przeciez o tym kazdy wie, ale pan ekscelencja Ambasador RP sie glupkowato wychyla, zamiast powiedziec dziennikarzowi jasno jak sie sprawy przedstawiaja i przedstawic dowody."

Tekst jest o tym, czego Ambasadorowi nie wolno, a Pan takie farmazony...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Arkadiusz Gębka Dzisiaj 00:37
====================
Znow wykazuje pan swoja wiedze, jak skopiowac i wkleic. Bez sensu. pod tekstem o ambasadorze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Mirosłw Kraszewski

http://odadoradosci.salon24.pl/70059,kto-naprawde-psuje-stosunki-polsko-niemieckie

Komentarz został ukrytyrozwiń
M. Bielin
  • M. Bielin
  • 05.01.2012 00:28

Pani Marto! Dyskusja z Panem Kraszewskim jest bezcelowa ;) Jest on skrajnie odporny na jakąkolwiek argumentację. Jest zamknięty na inne punkty widzenia. Widzi wszystko w jednym, antybartoszewskim kolorze. Tymczasem nie dorasta mu nawet do pięt, choć i tak jakiekolwiek porównania z P. Bartoszewskim są dla Mirosława Kraszewskiego zbytkiem honoru.

Komentarz został ukrytyrozwiń
M. Bielin
  • M. Bielin
  • 05.01.2012 00:25

Panie Mirosławie - czynisz Pan dziennikarską fuszerkę!
-----------------------
Proponuję zobaczyć także artykuł o P. Mirosławie Kraszewskim. Czemu ukrywa niewygodne dla siebie fakty? Czemu manipuluje?

http://odadoradosci.salon24.pl/333602,co-miroslaw-kraszewski-ukrywa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marta Jenner Dzisiaj 00:01
Dodam, że wg raportów niemieckich towarzystw asekuracyjnych już w latach 90-tych tego typu oszustwa stanowiły w Niemczech 30-40% wszystkich oszustw ubezpieczeniowych. I co, zaryzykuje Pan twierdzenie, że wszystkie kolejne polskie rządy były w to zaangażowane?
====================================
Nie wiem czy wszystkie, ale przypominam: "Akcja zelazo". Prosze spytac pana profesora Jana Barcza i pana Wladyslawa Bartoszewskiego co o tym wiedzą?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.