Facebook Google+ Twitter

Burze nad Polską, Warszawa pod wodą. Czekamy na Wasze zdjęcia

Przez Polskę przetaczają się potężne burze. W wyniku obfitych opadów zalana jest Warszawa, m.in. Al. Wilanowska i i parking przy ul. Puławskiej. Zrobiłeś zdjęcie zniszczeń? Koniecznie je do nas prześlij i napisz, gdzie natrafimy na szczególne utrudnienia.

 / Fot. NaszeMiasto.pl / Fot. NaszeMiasto.plJak informuje TVN24.pl, w szybkim tempie przybiera Potok Służewiecki. Niektórzy mieszkańcy rozpoczęli układanie worków z piaskiem, aby uchronić osiedle na ul. Arbuzowej przed zalaniem. Zalany jest również m.in. parking przy centrum handlowym u zbiegu ul. Puławskiej i Płaskowieckiej. "Jezioro" stoi również na skrzyżowaniu ulic Sasanki oraz Żwirki i Wigury.

Czytaj też: trąba powietrzna przeszła przez Mazowsze. Prześlij zdjęcia!


Nasze Miasto podaje, że pod wodą jest również ul. Łopuszańska oraz tunel przy ulicy Dźwigowej. Na zamieszczonych zdjęciach możecie z kolei zobaczyć "rzekę" na alei Wilanowskiej.

Zobacz zdjęcia z Opoczna, dzień po trąbie powietrznej

W piątek czekają nas gwałtowne burze. - Nie wiadomo, kiedy burze przestaną nam zagrażać. Po tym, jak nad Polską przejdzie jeden aktywny front atmosferyczny, zaraz pojawia się następny, równie gwałtowny - stwierdził synoptyk TVN Meteo Wojciech Raczyński.


 / Fot. PAP/Piotr PolakWiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Warszawiak
  • Warszawiak
  • 15.07.2011 13:07

Dobre sformułowanie to "dziennikarstwo histeryczne". Taką zalaną Warszawę, to można obserwować od lat. Po każdej burzy się tak zawsze robiło, a dopiero ostatnio zwyczajną burzę z wichurą nagle uważa się za kataklizm... :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do wyd. Martyńskiego. "Zalane", "pod wodą" to określenia dobre podczas powodzi. Używanie ich w kontekście lokalnych podtopień po ulewach jest dziennikarstwem histerycznym (szkoła TVN24).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bul bul. Czy Łazienki i Belweder też ZALANE, POD WODĄ, ZATOPIONE, ZMIECIONE TSUNAMI?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.