Facebook Google+ Twitter

Bus potrącił chłopców w centrum Sieradza

Policja prosi o kontakt świadków piątkowego wypadku, w którym bus potrącił czterech chłopców. Do zdarzenia doszło w centrum Sieradza.

Odznaka policyjna / Fot. Materiał KGP3 października, około godz. 19.30, grupka czterech chłopców w wieku 15 i 16 lat przechodziła przez jezdnię w dozwolonym miejscu, na zielonym świetle. Szli Aleją Grunwaldzką przy Jana Pawła II, od strony bazarku w kierunku Galerii Sieradzkiej. Na grupkę, od strony Jana Pawła II, najechał bus. Samochód był najprawdopodobniej granatowy i miał żółte napisy lub grafikę.

15-letni chłopak doznał poważnych obrażeń ręki i pozostaje pod opieką lekarzy z łaskiego szpitala. Kierowca busa krzyczał na chłopców, że do zdarzenia doszło z ich winy, po czym zbiegł z miejsca wypadku. Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komendą policji w Sieradzu pod numerem 43-8277149 lub 997

***
Wyjaśnienie:

Redakcja Wiadomości24.pl serdecznie przeprasza Piotra Andrzejaka za błąd, który pojawił się w artykule z naszej winy. Poprzednia zajawka brzmiała: "Policja prosi o kontakt świadków niedzielnego wypadku, w którym bus potrącił czterech chłopców. Do zdarzenia doszło w centrum Sieradza". Oczywiście jest to informacja nieprawdziwa. Wypadek wydarzył się 3 października, czyli nie w niedzielę a w piątek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.