Facebook Google+ Twitter

BUSINESSMAN TODAY, NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII

Businessman Today zmienia częstotliwość wydawania, od wiosny 2017 roku magazyn będzie dwumiesięcznikiem. Oprócz wersji papierowej gazeta będzie dostępna również w wersji mobilnej dla użytkowników systemów Android i iOS.

 / Fot. Businessman TodayDodatkowo, 3 razy do roku, będzie wydawany nowy, anglojęzyczny magazyn Businessman Today Extra, który będzie dystrybuowany wyłącznie na lotniskach.
Businessman Today jest wydawane na polskim rynku od 2015 roku. Jest to niezależny, profesjonalny magazyn biznesowy dedykowany zarówno przedsiębiorcom, menadżerom, jak również pasjonatom śledzącym najnowsze trendy i nowości z pogranicza biznesu i lifestylu. Wychodząc naprzeciw potrzebom czytelników, redakcja pod kierownictwem Krzysztofa Sadeckiego, stworzona z najlepszych specjalistów z branży finansów, zarządzania czy marketingu, dostarcza informacje ze świata biznesu czy porady motywujące, jak odnieść sukces.

W każdym numerze znajdziemy prezentację sylwetki biznesowego autorytetu oraz wciągające wywiady. Na okładce najnowszego Businessman Today – wydanego po raz pierwszy w formie dwumiesięcznika - znajdzie się Mariusz Czerkawski, polski hokeista, manager i komentator sportowy. Po zakończeniu oszałamiającej kariery sportowej dołączył do Stowarzyszenia Sport7 chcąc promować uprawianie sportu wśród dzieci i młodzieży, jak również pełni funkcję dyrektora sportowego klubu Olivia Gdańsk. – Myślę, że jego działalność sportowa, jak i biznesowa zainteresuje czytelników magazynu, dlatego to on będzie na okładce odświeżonego dwumiesięcznika. Cieszę się, że wchodzimy z magazynem w wersji mobilnej, bo już od dawna nasi czytelnicy o to prosili. Już niedługo pojawi się nasze nowe „dziecko”, czyli Businessman Today Extra, który będzie wydawany wyłącznie po angielsku i będzie miał międzynarodowy charakter – tłumaczy Krzysztof Sadecki, redaktor naczelny Businessman Today i Businessman Today Extra.

Businessman Today został stworzony dla kierowników, menadżerów, właścicieli firm, ale oprócz działów stricte biznesowych, jak finanse, zarządzanie czy reklama i marketing, w magazynie znajdziemy również część lifestylową. W tym sektorze przeczytamy o miejscach wartych odwiedzenia, pomysłach na diety oraz jak pożytecznie spędzać wolny czas.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.