Facebook Google+ Twitter

"Być jak Frank Sinatra". Rozdaliśmy bilety do Teatru Rampa

27 września Teatr Rampa, od tego sezonu współpracujący z nami w ramach akcji "Bilet za recenzję" zaprasza na spektakl "Być jak Frank Sinatra". Po jednym bilecie wręczyliśmy: Weronice Trzeciak i Patrykowi Michalskiemu. Bilety do odbioru w dniu spektaklu w teatrze Rampa.

 / Fot. Jacek Kamiński, Teatr RampaByć jak Frank Sinatra – spektakl muzyczny, w którym brzmi trzynaście piosenek Franka Sinatry w rewelacyjnym tłumaczeniu Wojciecha Młynarskiego, a który wyreżyserował Witold Mazurkiewicz. To barwna historia człowieka ogarniętego fascynacją, wręcz obsesją na temat Franka Sinatry, do którego usiłuje się upodobnić. Bohater zadaje sobie i jednocześnie publiczności bardzo osobiste pytania: „Za czym tęsknisz? Co Cię uszczęśliwia? Co jest dla Ciebie w życiu najważniejsze?”.

Słynne przeboje Sinatry w nowych aranżacjach i brawurowych interpretacjach z pewnością zachwycą Widzów swoją aktualnością i optymistycznym przesłaniem: zawsze warto marzyć i mieć odważne pragnienia, ponieważ to one zmieniają świat! Piosenki śpiewają Brygida Turowska, Jarosław Tomica, Michał Zgiet. Niewątpliwym atutem przedstawienia jest muzyka wykonywana na żywo przez zespół profesjonalnych muzyków pod kierownictwem Mariusza Bogdanowicza z Włodzimierzem Nahornym przy fortepianie (na zmianę z Bogdanem Hołownią).

Tłumaczenie piosenek WOJCIECH MŁYNARSKI

Scena Kameralna
Teatr Rampa
Warszawa

Bilety przekażemy osobom zarejestrowanym w serwisie, które uzupełniły profil (zdjęcie, imię i nazwisko, nr telefonu) i zadeklarują napisanie recenzji ze spektaklu.Uwaga: przekażemy jedno podwójne zaproszenie lub dwa pojedyncze bilety!
Na zgłoszenia czekamy do 27 września, do godziny 10.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dziękuję :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z chęcią zdam relację z tego muzycznego wydarzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Witoldzie, jeszcze nie wygrałam biletów ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrej zabawy pani Weroniko!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uwielbiam piosenki Franka Sinatry, dlatego z miłą chęcią napiszę recenzję ze spektaklu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.