Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6295 miejsce

Być jak Lady Gaga

Dla fanów mody i wielbicieli Lady Gagi szykuje się nie lada gratka – mają niepowtarzalną okazję „wejścia w skórę” wokalistki.

 / Fot. CatawikiKombinezon, zaprojektowany dla artystki na potrzeby teledysku do piosenki „Bad Romance”, można wylicytować na portalu aukcyjnym Catawiki. Trzeba się spieszyć – aukcja potrwa tylko do 28 czerwca. Ocenia się, że kombinezon może osiągnąć cenę ponad 20.000 złotych.

Lady Gaga pojawiła się w czerwonym kombinezonie z lejącego się materiału w 2011 roku, w związku z przygotowanym z okazji Święta Dziękczynienia projektem „A Very Gaga Thanskgiving”. W jego ramach nakręcono materiał video do piosenki „Bad Romance” - to właśnie w tym teledysku można dokładnie przyjrzeć się wystawionemu na licytację strojowi artystki.
Haute couture autorstwa australijskiego projektanta
Imee Montbor – ekspert Catawiki ds. mody, podkreśla, że kombinezon jest naprawdę wyjątkowy: „Strój to dzieło australijskiego projektanta mody Martina Grant, w którego kreacjach często można zobaczyć artystkę. Lady Gaga jest miłośniczką mody i prawdopodobnie posiada ogromną garderobę – kostiumy, w których gwiazda występuje publicznie są unikatowe – nie są dostępne w sprzedaży. Wystawiony na licytację kombinezon to jedyna w swoim rodzaju szansa dla fanów artystki, by wejść w posiadanie rzeczy należącej do gwiazdy”.  / Fot. Catawiki

Charakterystyczne zabrudzenia
Kombinezon odegrał znaczącą rolę w teledysku, który ma miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Co istotne, po nakręceniu materiału video strój prawdopodobnie nigdy nie został wyprany. Skąd to wiadomo? W teledysku Lady Gada je ciastko, którego kawałki spadają na jej ubranie - ślady po jedzeniu zostały na kombinezonie. „Potwierdza to oryginalne pochodzenie kostiumu i sprawia, że zyskuje on na wartości. Myślę, że przyszły właściciel nie zdecyduje się na jego wypranie” - dodaje Imee Montbor. Dostępny na aukcji kombinezon posiada również specjalną kieszeń, zaprojektowaną na mikroport wokalistki, co dodatkowo podkreśla autentyczność stroju.

 / Fot. CatawikiAdres aukcji w portalu Catawiki: www.catawiki.pl/ladygaga

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.