Facebook Google+ Twitter

Być wolontariuszem hospicyjnym...

Rozpoczęła się V Ogólnopolska Kampania Społeczno-Edukacyjna pod hasłem „Hospicjum to też Życie”. O tym mówiliśmy dziś w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV W tym roku kampania „Hospicjum to też Życie” poświęcona jest rozwojowi wolontariatu hospicyjnego wśród dzieci, młodzieży szkolnej i studentów. W Polsce działa już wiele hospicjów, z czego większa część to hospicja domowe.

Czym jest wolontariat? Jakie podstawowe cechy powinien mieć dobry wolontariusz? Czy każdy może pracować jako wolontariusz, szczególnie w hospicjach? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zadał je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu była Aneta Biernacka z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Łodzi. Oprócz rozmowy z gościem, widzowie mogli zobaczyć materiał o wolontariuszce hospicyjnej.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadziła Agnieszka Jankowska.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 A już jutro skrót wszystkich odcinków czyli program "O co chodzi? - podsumowanie wydarzeń tygodnia". 12.00 tylko w Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No znam ten link... Ale Ewo o co chodzi? ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.