Facebook Google+ Twitter

Bydgoszcz. "Biało-czerwoni" zwyciężyli Grecję 2:0

Na murawie bydgoskiego Stadionu Miejskiego im. Zdzisława Krzyszkowiaka spotkały się w środę piłkarskie reprezentacje Polski i Grecji. Polacy zwyciężyli w tym spotkaniu 2:0. Strzelcem obu bramek był debiutujący w barwach "biało-czerwonych" Ludovic Obraniak. W stolicy Pomorza i Kujaw czuć było atmosferę piłkarskiego święta.

1 z 8 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Odnowiony bydgoski stadion prezentuje się naprawdę na europejskim poziomie. Fot. Marcin Bobiński
Odnowiony bydgoski stadion prezentuje się naprawdę na europejskim poziomie. Fot. Marcin Bobiński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (18):

Sortuj komentarze:

Co do jakości zdjęć to ważne, że są. Wolę takie niż żadne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A propos mody na Pan, Pani to ja też taką "modę" staram się kultywować tam gdzie mogę. Czuję się lepiej jak mogę do kogoś mówić właśnie per Pan, Pani a nie na ty. Często to 'ty' do wielu ludzi nie chce mi przejść przez gardło. Mówcie, co chcecie ale ja tak mam. Koniec OT.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomasz nie bój się i nie przejmuj. Wrzucaj!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotr (bez Pan ;) dobrze gada, wódki mu dać ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po raz, nie jestem zaden "pan" a Piotr. (skad ostatnio w necie jakas nowa moda nazywania siebie per "pan" to ja nie wiem) Nie wiem jak inni "gorzej wychowani", osobiscie mysle ze po redaktorach mozna sie po prostu spodziewac troche wyzszego poziomu niz po zwyklych uzytkownikach w24. Stad taka, a nie inna, reakcja na Twoje fotki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nawet będąc wydawcą nie publikuję nic bez zgody redaktorów dyżurnych, bo to oni zarządzają na bieżąco serwisem. Oczywiście mam prawo je później poprawić, ale ponieważ musiałem jeszcze z Bydgoszczy do Warszawy w nocy wrócić, to nie zaglądałem już potem, co się dzieje z tym tekstem. Wiem, że była też depesza z relacją ze spotkania, gdzie znalazły się informacje statystyczne, o które się ktoś dopominał. Błędy zawsze chętnie poprawimy - ja uznaję to wręcz za zaletę Wiadomości24, że jest taki odzew i nadzór internautów - ale uważam, że czasem forma zwracania uwagi nie jest najwłaściwsza. Czytaj: gorzej wychowani myślą, że po redaktorach można sobie jechać w dowolnej formie i nierzadko z przesadą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

jako wydawca chyba masz większy wpływ na artykuły - jakie mają tytuły, gdzie się mieszczą...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do panów Panfila i Klimczaka: To miała być galeria z trybun i została wrzucona pod zupełnie innym tytułem. Po zakończeniu meczu została wykorzystana przez redaktora jako relacja z meczu, co obejmowało m.in. przeredagowanie tytułu, na co nie miałem wpływu. A teksty o "robieniu sobie jaj" i "kpinach" radziłbym zachować dla kolegów z podwórka.
Do pana Maya: Tak, na aparat zabrakło, więc robiło takim, jaki miało. Nie wiedziałem, że pracownikom W24 nie wolno wrzucać zdjęć takiej jakości jak innym użytkownikom.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aż się boję swoją galerię wrzucić. Zdjęcia robiłem z trybun, gdyż "zabrakło" kamizelek FOTO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wydawca = pracownik w24? Na jakis aparat foto zabraklo? Tak telefonem robic fotki nie przystoi. Jednak jest nadzieja - ta druga galeria: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.