Facebook Google+ Twitter

Bydgoszcz: Ojciec skatował 6-miesięczne niemowlę

Półroczne niemowlę z licznymi obrażeniami ciała trafiło do szpitala w Bydgoszczy.

Dziecko z licznymi obrażeniami ciała zostało przyniesione do bydgoskiego szpitala we wtorkowy wieczór. Według lekarzy, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Podejrzanym o pobicie jest jego 23-letni ojciec.

Według informacji "Gazety Pomorskiej", ojciec dziecka przebywa w policyjnej izbie zatrzymań, skąd w dniu jutrzejszym ma być doprowadzony na przesłuchanie.

Jeśli podejrzenia wobec niego zostaną potwierdzone, mężczyzna może trafić do aresztu. Prowadzone są też czynności, mające ustalić przebieg wydarzeń z wtorkowego wieczoru.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

1grajek
  • 1grajek
  • 14.04.2012 12:02

Pani Jadwigo nie tak, moim zdaniem z tym czymś "tatusiem" powinno się postąpić tak samo jak on postąpił z własnym dzieckiem bez żadnych skrupułów powinien trafić decyzją sądu do szpitala psychiatrycznego jako królik doświadczalny z zakazem dożywotniego opuszczenia zakładu przynajmniej byłby przydatny, lekarze mieliby materiał badawczy i w przyszłości byłoby mniej takich przypadków. Po drugie takie coś raz uderzyło to drugi raz też uderzy. I jeszcze jedno przy takich sprawach powinna panować cisza i z takim czymś powinien rozmawiać tylko Prokurator,Adwokat,Sąd, Psychiatrzy i nikt więcej .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz wszystkie stacje powinny od rana do nocy roztrząsać psychologicznie "tatusia", przeprowadzać z nim wywiady i ktoś pownien napisac książke, bo facet na pewno miał trudne dzieciństo; dla fachowców to znakomity temat do wierszówek i programów, które mogą przyćmić dotychczasową gwiazdę horror-biznesu, czyli matkę Madzi.
Brakuje mi tu jeszcze manifestacji "obrońców życia", ktorzy mogą demonstrować pod szpitalem drugą część swego hasła, czyli "....do godnej śmierci".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.