Facebook Google+ Twitter

Bydgoszcz: Ojciec skatował 6-miesięczne niemowlę

Półroczne niemowlę z licznymi obrażeniami ciała trafiło do szpitala w Bydgoszczy.

Dziecko z licznymi obrażeniami ciała zostało przyniesione do bydgoskiego szpitala we wtorkowy wieczór. Według lekarzy, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Podejrzanym o pobicie jest jego 23-letni ojciec.

Według informacji "Gazety Pomorskiej", ojciec dziecka przebywa w policyjnej izbie zatrzymań, skąd w dniu jutrzejszym ma być doprowadzony na przesłuchanie.

Jeśli podejrzenia wobec niego zostaną potwierdzone, mężczyzna może trafić do aresztu. Prowadzone są też czynności, mające ustalić przebieg wydarzeń z wtorkowego wieczoru.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

1grajek
  • 1grajek
  • 14.04.2012 12:02

Pani Jadwigo nie tak, moim zdaniem z tym czymś "tatusiem" powinno się postąpić tak samo jak on postąpił z własnym dzieckiem bez żadnych skrupułów powinien trafić decyzją sądu do szpitala psychiatrycznego jako królik doświadczalny z zakazem dożywotniego opuszczenia zakładu przynajmniej byłby przydatny, lekarze mieliby materiał badawczy i w przyszłości byłoby mniej takich przypadków. Po drugie takie coś raz uderzyło to drugi raz też uderzy. I jeszcze jedno przy takich sprawach powinna panować cisza i z takim czymś powinien rozmawiać tylko Prokurator,Adwokat,Sąd, Psychiatrzy i nikt więcej .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Teraz wszystkie stacje powinny od rana do nocy roztrząsać psychologicznie "tatusia", przeprowadzać z nim wywiady i ktoś pownien napisac książke, bo facet na pewno miał trudne dzieciństo; dla fachowców to znakomity temat do wierszówek i programów, które mogą przyćmić dotychczasową gwiazdę horror-biznesu, czyli matkę Madzi.
Brakuje mi tu jeszcze manifestacji "obrońców życia", ktorzy mogą demonstrować pod szpitalem drugą część swego hasła, czyli "....do godnej śmierci".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.