Facebook Google+ Twitter

Bydgoszcz: Policja zatrzymała 23-latka podejrzanego o morderstwo

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-02-18 16:25

Bydgoscy policjanci zatrzymali 23-latka. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie zabójstwa. Za to przestępstwo grozi do 25 lat więzienia albo " dożywocie".

Bydgoscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło w grudniu 2009 roku. Wtedy funkcjonariusze z bydgoskiego Śródmieścia otrzymali informację o ujawnieniu zwłok przy ulicy Gdańskiej. Jak się okazało w opuszczonym budynku znaleziono ciało mężczyzny.

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon a obrażenia, jakie posiadał 32-latek wskazywały, że do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Od tej chwili policjanci nie ustawali w działaniach by ustalić i zatrzymać sprawcę. Z informacji, które zebrali kryminalni ze Śródmieścia wynikało, że podejrzewany o tą zbrodnię może przebywać w jednym z mieszkań na ulicy Przemysłowej.

Dzisiaj w godzinach rannych funkcjonariusze z bydgoskiego Śródmieścia i wydziału kryminalnego komendy miejskiej zatrzymali 23-latka. Bydgoszczanin usłyszał zarzut zabójstwa i jeszcze dziś trafi przed oblicze prokuratora. Za to przestępstwo grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotnego pozbawienia wolności.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.