Facebook Google+ Twitter

Bydgoszcz. Porozmawiajmy o eksporcie- konferencja

Współautorzy: Marta Wróbel

O nowych wyzwaniach polskiego eksportu 30 września będą dyskutować przedsiębiorcy różnych branż prowadzący działalność eksportową, importową lub planujący podjęcie takich działań. Konferencja odbędzie się Hotelu City w Bydgoszczy.

Jeden z paneli w poprzednich latach / Fot. M. WróbelOrganizatorem konferencji „Polski eksport: wiodący partnerzy handlowi i nowe wyzwania” jest Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) przy Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu we współpracy z Ministerstwem Gospodarki, zaś wykonawcą Stowarzyszenie Integracja i Współpraca.

Spotkanie poprowadzi znany ekonomista, analityk rynków finansowych, ekspert i doradca finansowy Marek Zuber.
Podczas konferencji wygłoszą wystąpienia Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Andrzej Dycha, przedstawiciele Wydziałów Promocji Handlu i Inwestycji Ambasad RP w Danii, Niemczech oraz Rosji, oraz przedstawiciele bilateralnych izb gospodarczych, a także regionalni przedsiębiorcy którzy są lub będą w przyszłości eksporterami.

Jak czytamy na stronie jednych z organizatorów: "W pierwszej części konferencji przewidziana jest prezentacja poświęcona tematyce narzędzi wspierania eksportu proponowanych przez Ministerstwo Gospodarki w nowej perspektywie finansowej 2015-2020, a także prezentacja założeń projektu systemowego realizowanego przez COIE na rzecz polskich przedsiębiorców w ramach, Poddziałania 6.2.1. „Wsparcie dla sieci centrów obsługi inwestorów ieksporterów” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Druga część konferencji poświęcona będzie natomiast poszczególnym rynkom zagranicznym, tj.rynkowi duńskiemu, niemieckiemu oraz rynkom wschodnim, a także działaniom i dotychczasowym doświadczeniom na tych rynkach w oparciu o case study – prezentacje regionalnych eksporterów."

Zgłoszenia udziału w konferencji przyjmowane będą dnia 26 września 2014 r. za pośrednictwem elektronicznego formularza badź pod numerem telefonu Stowarzyszenia Integracja i Współpraca w Toruniu tel. (056) 655 58 16, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: paulina.janiszewska@forumgospodarcze.pl, a.draspa@kujawsko-pomorskie.pl.

Organizatorzy zapraszają serdecznie do udziału.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.