Facebook Google+ Twitter

Bydgoszcz. Start projektu "Nic o nas bez nas"

Współautorzy: Marta Wróbel

Już w najbliższy wtorek 6 grudnia o godz. 11, w Bydgoszczy odbędzie się pierwsze spotkanie uczestników projektu "Nic o nas bez nas". Jest to kampania, która ma na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu wśród młodzieży w wieku od 18 do 24 lat.

 / Fot. Materiały prasoweProjekt jest realizowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki, we współpracy z estońskim partnerem Crime Prevention Foundation w ramach Priorytetu VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, działanie 7.4.

Kampania będzie realizowana w okresie od 01.11.2011 do 31.12.2013 w kilku etapach.

Podczas trwania programu będą wdrażane idee mentoringu czyli partnerskiej relacji między mistrzem a uczniem, zorientowanej na pomoc w odkrywaniu i rozwijaniu potencjału osoby, która jest objęta opieką mentora.

W ramach projektu uczestnikom zostanie zaproponowane kilka ciekawych działań: szkołę przetrwania ze stowarzyszeniem byłych żołnierzy jednostki GROM, wydawanie własnej gazety i współtworzenie filmów dokumentalnych, zajęcia z samoobrony, psychologii, pedagogiki i wizytę studyjną u naszego Partnera w Estonii. Osoby biorące udział w programie będą miały okazję rozwinąć również umiejętności rozwoju osobistego oraz nabycia umiejętności przekazywania nabytej podczas zajęć wiedzy, kolejnym grupom.

Nic o nas bez nasOrganizatorem jest Wyższa Szkoła Gospodarki. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG Bydgoszcz, ul. Królowej Jadwigi 14 od godz. 11.

Źródło: materiały prasowe Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.