Facebook Google+ Twitter

Bydgoszcz szuka talentów. Warsztaty z zarządzania projektami

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-21 16:05

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Bydgoszcz Szuka Talentów” organizuje warsztaty z zarządzania projektami.

BARR w ramach projektu „Bydgoszcz Szuka Talentów” w partnerstwie z Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy, Stowarzyszeniem Project Management Institute – Poland Chapter oraz firmą Atos IT Services w dniach 18-21 kwietnia 2015 roku organizują warsztaty z zarządzania projektami.

Warsztaty prowadzone są przez ekspertów Project Management Institute, Poland Chapter, którzy przybliżają tematykę zarządzania projektami w środowisku międzynarodowym. Program warsztatów obejmuje następujące zagadnienia: wprowadzenie do zarządzania projektami (definicja, harmonogram, zespół projektowy), budżet projektowy i kontrola projektu, ryzyka w projekcie i wprowadzanie zmian, komunikację w projekcie, obsługę MS Project.

Na warsztaty zakwalifikowana została grupa 19 osób, zrekrutowanych przez Atos IT Services spośród osób poszukujący pracy i chcących podwyższyć swoje kwalifikacje. Po zakończeniu warsztatów uczestnicy uzyskają świadectwo ukończenia szkolenia z zarządzania projektami, które zostanie wydane przez PMI PC.

Na warsztatach zostanie ogłoszony Konkursu „Bydgoszcz Szuka Talentów 2015”. Jego celem jest promowanie dobrych praktyk zarządzania projektami i wybranie przez Project Management Body of Knowledge najlepszych projektów. Nagrodzone zostaną osoby, które wykażą się największą kreatywnością oraz wiedzą z zakresu zarządzania projektami wg Project Management Institute (PMI).

Głównymi nagrodami Konkursu Bydgoszcz Szuka Talentów 2015 są staże w Atos IT Services za zajęcie I, II i III miejsca w konkursie, atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz nagroda specjalna – możliwość poprowadzenia projektu realizowanego przez PMI Poland Chapter Oddział Kujawsko-Pomorskie.

„Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego realizuje projekt „Bydgoszcz Szuka Talentów”, który ma na celu kreowanie postaw przedsiębiorczych w społeczności lokalnej, wspieranie zakładania i rozwijania działalności gospodarczej oraz podnoszenie kwalifikacji kadr w celu ich dostosowania do potrzeb rynku pracy. W tym zakresie jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorcami naszego regionu” – powiedziała Edyta Wiwatowska Prezes Zarządu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

„Jesteśmy przekonani, że wspólne inicjatywy w kierunku podnoszenia kwalifikacji lokalnej społeczności to ogromna wartość dodana dla firm takich jak Atos. Jako korporacja o dużej dynamice zatrudnienia – jesteśmy świadomi, że prócz kreowania przyjaznych miejsc pracy – ważne jest angażowanie się w lokalne programy rozwoju. To nasza wspólna inwestycja w przyszłość” – powiedział Dariusz Baran, Country Manager Atos Poland Global Delivery Center.
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.