Facebook Google+ Twitter

Bydgoszcz. Więcej autobusów i tramwajów w nadchodzący weekend

W Bydgoszczy od soboty do poniedziałku na trasach komunikacji miejskiej pojawią się dodatkowe tramwaje i autobusy. Przez cały weekend oprócz stałych kursów pasażerów dodatkowo wozić będzie aż 80 autobusów i 30 wagonów tramwajowych.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, w okresie od 30.10 do 01.11 włącznie, wiele linii autobusowych i tramwajowych zostanie wzmocnionych o dodatkowe kursy. Ma to oczywiście związek z dniem Wszystkich Świętych, w którym to tłumy Bydgoszczan i nie tylko będą odwiedzać groby swoich bliskich.

Na trasy wyjedzie dodatkowych 80 autobusów oraz 30 wagonów tramwajowych. Najbardziej "wspomagane" będą te linie, które kursują w obrębie cmentarzy. ZDMiKP Bydgoszcz tym samym zachęca mieszkańców grodu nad Brdą, by korzystali z usług MZK zamiast własnych pojazdów, co może, choćby w najmniejszym stopniu, ograniczyć wzmożony ruch na drogach w tym okresie.

Szczegóły dotyczące zmian kursowania autobusów i tramwajów w Bydgoszczy znajdują się tutaj : http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/?id=komunikacja_komunikaty

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.