Facebook Google+ Twitter

Była klatka na złodziei, teraz czas na zdjęcia radnych w recepcji

Już od kilku dni mieszkańcy Zambrowa w recepcji jednego z obiektów hotelowo-gastronomicznych mogą oglądać zdjęcia kilku radnych powiatowych. Pytanie brzmi: Po co?

Niektórzy z nas znają historię klatki dla złodziei, która kilka lat temu została wykorzystana przez jednego z właścicieli sklepu, który zamykał przestępcę złapanego na gorącym uczynku, do czasu przyjazdu policji. W tamtym roku opisałem, jak umieszczał na telebimie nagranie osoby bezprawnie wynoszącej ze sklepu zgrzewki piwa. To nagranie nadal jest dostępne.

Właścicielem sklepu i Fabryki Jedzenia jest niezależny radny powiatu pan Eugeniusz Kaczyński. Jego nowym pomysłem jest umieszczenie w recepcji obiektu kilku zdjęć wizerunkiem radnych z PiS i PSL, którzy tworzą koalicję w Radzie Powiatu Zambrów. Pod zdjęciami jest podpis, że to oni okradają powiat z publicznych pieniędzy.

Głównym zarzutem jest decyzja tej koalicji o oddaniu połowy budynku należącego do szpitala, którym zarządza powiat zambrowski, dla OHP w Białymstoku. Na forum zambrow.org pan Kaczyński oświadcza, że powiatu na to nie stać. Lepiej by było wynająć lub rzetelnie wycenić i sprzedać. A działalność OHP przyniesie tylko korzyści lokalnej koalicji i osobom tam zatrudnionym, nie zaś społeczności, która potrzebuje miejsc pracy. Trzeba też dodać, że w wyniku tej sytuacji miasto Zambrów, decyzją Rady Miasta, wycofało swoje udziały w szpitalu.

Widzimy zatem, że i w polityce lokalnej dzieją się rozgrywki nie odbiegające od metod naszych polityków z Warszawy. A pomysłów pana radnego Eugeniusza, który już dawno przekroczył 70 lat, może pozazdrościć niejeden krajowy polityk.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.