Facebook Google+ Twitter

Byłem na targach ślubnych "Polska Gala ślubna 2010" w Warszawie

W dniach 16-17 w PKiN w Warszawie odbyły się Targi Ślubne "Polska Gala Ślubna 2010". To obowiązkowe wręcz miejsce odwiedzin zarówno dla przyszłych par młodych jak i dla wszystkich osób i firm oferujących swoje usługi w tej branży.

Fotoreportaż z targów ślubnych "Polska Gala ślubna 2010" Warszawa / Fot. Jakub ZowsikByła to okazja, by zobaczyć nowości, aktualne trendy i podejrzeć konkurencję. Wśród wystawców (ich liczba to 200), wymienić można: producentów sukien ślubnych i garniturów, obrączek, zaproszeń, dekoracji stołów. Usługi oferowali przede wszystkim fotografowie i kamerzyści (mniejsza oferta).

Fotoreportaż z targów ślubnych "Polska Gala ślubna 2010" Warszawa / Fot. Jakub ZowsikSłabiej (jeśli chodzi o liczbę wystawców) były reprezentowana branża muzyczna (dwa zespoły plus panie grające na harfie i skrzypcach), usługi związane z wizażem i makijażem, z epizodycznym występem firmy organizującej pokazy sztucznych ogni. Przed wejściem do Sali Kongresowej, można było zobaczyć, dotknąć, "przymierzyć się" do limuzyn, które pary mogą wynająć na ślub. Oferta jest dość szeroka (ale mniejsza niż rok temu), od starego (ale pięknego) bentleya do nowoczesnego długiego jak sto pięćdziesiąt jaguara.

W porównaniu do targów odbywających się w PKiN rok temu, było na zewnątrz zdecydowanie zimniej. Ale na to organizatorzy nie mieli wpływu :) Pewnie bym o tym nie wspominał gdyby nie to, że tak samo jak rok temu - należało swoje odstać w kolejce po bilety. Niby oczywiste, tylko dlaczego bilety były sprzedawane (dokładnie jak rok temu) w jednym miejscu? Przecież można było ustawić dodatkowe stanowiska (przynajmniej dwa) co zdecydowanie skróciłoby czas oczekiwania. To chyba jedyna rzecz jaka mi się nie podobała na tych targach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.