Facebook Google+ Twitter

Byli pracownicy MOPR-u chcą odszkodowań za mobbing

  • Źródło: Głos Wielkopolski
  • Data dodania: 2009-07-27 10:16

Byli pracownicy specjalnego zespołu MOPR-u zajmującego się przemocą w rodzinie, którzy oskarżają przełożoną o mobbing, złożyli pierwszy pozew do sądu pracy. Tymczasem Hanna N. odpiera stawiane jej zarzuty.

 / Fot. Polska/ SeidlerZ relacji sześciu osób, które złożyły wypowiedzenia z pracy, powodem ich decyzji były szykany, jakich doznawali od ich przełożonej. Hanna N. twierdzi, że to nieprawda. - Nie uważam, żebym stosowała mobbing. Nie mam wpływu na to, jak pracownicy interpretują niektóre sytuacje - mówi Hanna N.

Jej zdaniem punktem zapalnym w sprawie było zdjęcie wykonane 15 maja z okazji 10-lecia MOPR-u. Pracownice zespołu nie chciały być sfotografowane. - Bałyśmy się, że zostaniemy rozpoznane przez sprawców przemocy, którzy nie są zadowoleni z naszej działalności - wyjaśnia Agnieszka Jelińska. - Kiedy informowano wszystkich pracowników o zdjęciu, byłam akurat w pokoju zespołu i nie było żadnego sprzeciwu - mówi Hanna N.

W zespole dochodziło do słownych przepychanek, padały obraźliwe słowa wobec pracowników. Pani N. miała m.in. mówić, iż znaleźli się w zespole, gdyż "nie było z kogo wybierać" oraz straszyć pracowników różnymi karami . Te i inne zarzuty Hanna N. odpiera.

Źródło: Głos Wielkopolski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Monique P.
  • Monique P.
  • 12.10.2011 23:15

Poszukuję pilnie Panią Agnieszkę Jelińską- byłego pracownika MOPR. Podaję adres mailowy:mono7a@o2.pl.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.