Facebook Google+ Twitter

Było opierzanie jest i skubanie z piór

Minął już ponad miesiąc od wprowadzenia nowego regulaminu dla nowo rejestrujących się w serwisie Wiadomości24.pl i tydzień od momentu gdy powinni się określić wobec niego "starzy" użytkownicy. Pora zacząć stosować się do jego zapisów.

Zaproponowane przez grupę Autorów zmiany w regulaminie (m.in. pozwalające publikować bez zdjęcia w profilu - tylko w dziale M3G, czy pod pseudonimem), po rozpatrzeniu przez kancelarię prawną i zamianie na konkretne zapisy zostały wprowadzone w życie. Zaczynamy dostosowywać profile do zapisów.

Oczywiście może być tak, że ktoś zmieni zdanie i jednak umieści rozpoznawalny wizerunek. Dlatego postanowiliśmy rejestrować "gdzieś" otrzymane niegdyś przez Was przywileje. Słowo się rzekło - autorzy, którym przyznano pióra (tylko tych tak "ściga" redakcja) są w dwójnasób obserwowani, przez redakcję i innych użytkowników serwisu.

Dziś społeczność to ponad 15 tysięcy 700 zarejestrowanych w serwisie i:
266 Autorów posiadających 1 pióro
139 Autorów posiadających 2 pióra
100 Autorów posiadających 3 pióra
34 Autorów posiadających 4 pióra. :))

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Niech mnie podejrzewają, niechby nawet o niskie pobudki ale ja wiem co to jest prowadzenie "Firmy". I właśnie za to. Nie mówiąc, że z uciechy, z otrzymanego pióra.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.