Facebook Google+ Twitter

Były gangster "Masa": WSI istniało. To była prawdziwa mafia

Jak się okazuje postulat likwidacji WSI był słuszny. Świadek koronny oraz były gangster ps. "Masa" twierdzi, że przez lata WSI pełniło w Polsce role "prawdziwej mafii".

 / Fot. public domainStanisław Michalkiewicz mówi, że jeżeli doszło do zamachu w Smoleńsku to najprawdopodobniej wykonały go Wojskowe Służby Informacyjne, którym Prawo i Sprawiedliwość wypowiedziało wojnę.

Między innymi z tego powodu Michalkiewicz jest uważany za oszołoma. Zresztą nie on jeden; chyba jeszcze gorszą opinią cieszy się Antoni Macierewicz, likwidator WSI.

Według Michalkiewicza cała medialna nagonka na PiS jaką obserwowaliśmy w latach 2005- 2007 była skutkiem dążenia tamtej władzy do rozwiązania WSI. Czy to było "białe miasteczko" pod kancelarią premiera, czy afera podsłuchowa z posłanką Renatą Beger- to wszystko było skutkiem wypowiedzenia wojny "prawdziwej mafii" przez braci Kaczyńskich. W odpowiedzi mafia dążyła do obalenia demokratycznego rządu. To wiele nam mówi o strukturach państwa polskiego.

W tamtym czasie walkę z WSI przedstawiano jako dowód choroby psychicznej polityków PiS- bo przecież nie można wojować z czymś co nie istnieje. A z tamtych przekazów jasno wynikało, że zarówno "układ" oraz WSI są produktami psychopatycznej wyobraźni Jarosława Kaczyńskiego. Po emisji filmu "Układ Zamknięty" czas przyznał rację Jarosławowi Kaczyńskiemu, ale któż jest gotowy się do tego przyznać?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

..."Zawsze twierdziłem, że cześć Polaków pozbawiona jest inteligencji i logicznego myślenia".. Jestem tego samego zdania.Popieram. Szkoda tylko że należy pan do tej grupy. .!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Osoby które zawzięcie broniły WSI to zwykli przestępcy. Przykro o tym mówić, ponieważ są to politycy z PO, SLD którym ich wyborcy zaufali wierząc w zapewnienia że mają czyste rączki. Zawsze twierdziłem, że cześć Polaków pozbawiona jest inteligencji i logicznego myślenia, bo czy ktoś przy zdrowych zmysłach zagłosuje na PO lub SLD i Palikota? Odpowiadam. NIGDY!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze odnoszę wrażenie, że każdy świadek koronny spełnia rolę jakiegoś przewodnika parafialnego, który świetnie odnajduje się w swoim czasie, jeżeli tylko może go kreować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.