Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22932 miejsce

Były haker: Kto ustawia hasło Admin1, jest upośledzony umysłowo

W rozmowie z TVN24 były haker, skazany 15 lat temu prawomocnym wyrokiem sądu za włamanie się na autoryzowane strony banku, mówi o grupie Anonymus. "Są wszystkimi i nikim. To jest po prostu szyld, pod którym może się podpisać każdy" - komentuje.

 / Fot. Print Screen z nagrania TVN24"Anonimowi" zaprotestowali przeciw rządowym planom podpisania międzynarodowego porozumienia ACTA, atakując strony administracji publicznej i partii politycznych.

W rozmowie z TVN24 były haker, pracujący obecnie jako administrator stron www, opowiedział o tym, kim są "Anonimowi" i jak wyglądają ich ataki.

"Anonimowi są wszystkim i nikim" - mówi - "Tak naprawdę nie jest to już żadna oficjalna organizacja ani nawet nieoficjalna. To jest po prostu szyld. Szyld, pod którym może się podpisać każdy, kto dokonał czegoś, co można by przypisać jako działania hakerów w internecie". Mężczyzna podaje przykład ataków na strony rządowe - hakerzy opublikowali na kilku forach program, który każdy protestujący przeciw podpisaniu ACTA mógł zainstalować na swoim komputerze. Dzięki temu programowi każdy komputer, bez wiedzy właściciela, stawał się narzędziem cybernetycznego ataku.

Mężczyzna twierdzi, iż są dwa rodzaje ataków, stosowanych przez hakerów Anonymus. Pierwszy to "atak pakietowy", podczas którego wiele zainfekowanych komputerów równocześnie odpytuje serwer stron rządowych. Według byłego hakera "nie ma serwera, która da się przed tym w 100 proc. zabezpieczyć. Prędzej czy później każdy serwer klęknie".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

ACTA kto za tym stoi
  • ACTA kto za tym stoi
  • 25.01.2012 13:31

To BÓG zaplanował ACTA stwarzając wszechświat i to Jego należy ukarać ZHAKOWAĆ mu wszystko i jego strone zmienić na SZATAN.pl a na kościołach krzyże poobracać by wskazywały drogę w dół do PIEKŁA !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
anonimowi
  • anonimowi
  • 24.01.2012 19:27

facebook: Rząd podpisuje ACTA ty podpisz odwołanie rządu

Komentarz został ukrytyrozwiń
ahaaha
  • ahaaha
  • 24.01.2012 16:59

nie chcesz cenzury?Przeczytaj!

http://cia.media.pl/
zatrzymajmy_acta
_petycja_do_eurodeputowanych

Komentarz został ukrytyrozwiń
ahaaha
  • ahaaha
  • 24.01.2012 16:51

http://www.youtube.com/
watch?v=
nZ9YS881L8s&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń
aahaha
  • aahaha
  • 24.01.2012 15:10

DEKALOG HAKERA 1 każde zabezpieczenie można złamać 2 włam się tam gdzie jeszcze nikt się nie włamał 3 informacja chce być wolna 4 wina jest zawsze po stronie admina 5 w sieci wszyscy są równi 6 jeżeli nie możesz złamać hasła to o nie zapytaj 7 bądź nieprzewidywalny 8 haker nie potrzebuje snu 9 hakera może złapać tylko inny haker 10 kto ma biegłość w klawiaturze ten nad ludźmi dierży wladzę

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.