Facebook Google+ Twitter

Były wiceprezydent Łomży nie żyje. Wędkarze znaleźli ciało nad Narwią

19 października, w środę po południu, nad brzegiem Narwii w Rybnie znaleziono zwłoki mężczyzny. Było to ciało Krzysztofa Choińskiego, byłego wiceprezydenta miasta Łomża.

Wiceprezydent Krzysztof Choiński (w środku) / Fot. Paweł DąbrowskiWiceprezydent nie wrócił do domu w nocy z wtorku na środę. Choiński także nie pojawił się w pracy. Rodzina, zmartwiona jego nieobecnością, powiadomiła policję.

Ciało Choińskiego znalazło około godz. 13 dwoje wędkarzy. Liczne obrażenia
wskazują, że do śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Krzysztof Choiński był wiceprezydentem miasta Łomża w latach 2002-2010. Po zakończonej kadencji pracował jako zastępca dyrektora Publicznego Gimnazjum nr 2 w Łomży.

Na podstawie: 4lomza.pl.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Policjanci zatrzymali kolejną – już piątą – osobę podejrzaną w związku z zabójstwem byłego wiceprezydenta Łomży. Poszukiwania tego mężczyzny trwały kilka dni. Jego zatrzymanie potwierdza prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. To prawdopodobnie 22-letni mieszkaniec Łomży. Został zatrzymany w Słubicach, gdy próbował wyjechać z Polski. Najprawdopodobniej to on wywiózł brutalnie pobitego Krzysztofa Choińskiego w okolice Rybna – 12 km do miasta, gdzie wyrzucono go konającego.

(4lomza.pl)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sekcja zwłok wykazała, że prawdopodobną przyczyną śmierci był uraz wielonarządowy spowodowany szeregiem uderzeń narzędziem tępym, niecharakterystycznym w okolice twarzy, klatki piersiowej i jamy brzusznej – mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Od pół roku trwa tragiczna seria w Łomży czytamy na 4LOMZA.PL:

To już szóste morderstwo w Łomży w ciągu sześciu miesięcy. Czarna seria trwa nieprzerwanie od maja. Wówczas w jednym z mieszkań w Łomży 16-letni Jakub S. pobił 40-letniego mężczyznę, który trafił do szpitala i tam, pomimo udzielonej mu pomocy, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W czerwcu, w pustostanie w pobliżu skrzyżowania Piłsudskiego i Legionów, 46-letnia kobieta – Anna B. dźgnęła nożem prosto w serce 51-letniego Jana R. W lipcu w opuszczonym domu przy Alei Legionów, 31-letniego Marka C. brutalnie pięściami i cegłami po m.in. głowie pobili 54-letni Zdzisław M i 58-latek Marian J. Na początku sierpnia w mieszkaniu przy ulicy Krzywe Koło także śmiertelnie został pobity 53 letni Andrzej W. Sprawcami w tym wypadku byli 48-letni Jan M. i 23 letni Aneta Ż. Ostatnia zbrodnia miała miejsce we wrześniu. w jednym z pustostanów przy ul. Sikorskiego znaleziono zwłoki 47 letniego mężczyzna. O dokonanie tej zbrodni prokuratura posądziła 29-letniego Krzysztofa B.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.