Facebook Google+ Twitter

Bytom i Ruda Śląska zapraszają na wybory Miss Lata 2011

Rudzka telewizja Sfera oraz bytomski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkie panie do udziału w wyborach Miss Lata 2011.

 / Fot. Plakat imprezyChcesz się sprawdzić, uważasz, że urodą powalasz konkurentki na kolana, udowodnij to nie tylko sobie, ale i otoczeniu.

Jeszcze tylko do 10 lipca trwają zapisy do udziału w wyborach Miss Lata 2011, jakie organizuje TV Sfera z Rudy Śląskiej oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu. Warunek jest jeden - panie muszą mieć ukończone 18 lat.

Wybory, które przewidziano na 10 lipca na obiekcie kąpieliska otwartego w Bytomiu przy ulicy Wrocławskiej, wyłonią Miss Lata 2011 oraz pierwszą i drugą wicemiss, fotoreporterzy dokonają wyboru Miss Obiektywu, a ratownicy wodni wybiorą Miss Słonecznego Patrolu. Nie bez znaczenia będzie także głosowanie zebranej widowni na kąpielisku, która wybierze Miss Publiczności.

Jak zapewniają organizatorzy wyborów wszystkie uczestniczki zostaną nagrodzone. Finał wyborów to nie tylko prezentacje kandydatek to również koncert, konkursy, nagrody, gry i zabawy dla najmłodszych i mnóstwo niespodzianek.

Warunkiem udziału w wyborach, poza wymaganym wiekiem, jest wypełnienie karty udziału w wyborach i złożenie jej pod jednym z trzech adresów: w redakcji TV Sfera, Ruda Śląska - Nowy Bytom ulica Niedurnego 69, w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bytomiu przy ulicy Oświęcimskiej 31 lub w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7.

Formularz udziału można także wypełnić korzystając ze strony internetowej

Regulamin konkursu

Finał wyborów: 10. lipca 2011r. g.10.00 OSiR - kąpielisko otwarte Bytom, ul. Wrocławska

O zakwalifikowaniu do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń.
Bliższych informacji udziela p.Arkadiusz Wieczorek - 508271609

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.