Facebook Google+ Twitter

"Bytom. Kultura biznesu" - promocja miasta. Wystąpią gwiazdy

Pod takim hasłem nadchodząca sobota, 18 czerwca, będzie dla Bytomia inauguracją projektu noszącego nazwę "Promocja inwestycyjna Śródmieścia dla Bytomia". Wśród wspierających kampanię będą m.in. gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Zegar na bytomskim Rynku odmierzający czas do polskiej prezydencji w UE / Fot. Piotr A.JeleńBytomski projekt "Promocja inwestycyjna Śródmieścia dla Bytomia" jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Nadchodząca sobota, a w zasadzie cały weekend, będzie jednym z większych wydarzeń kulturalnych miasta, do promocji którego walnie przyczynią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej, Monika Brodka i Katarzyna Cerekwicka.

Spotkanie na bytomskim Rynku, które zaplanowano na godzinę 17, rozpocznie występ młodych zespołów muzycznych, po których sceną zawładną uczniowie Państwowej Szkoły Baletowej z Bytomia. Młodzi adepci baletu poprzez taniec będą starali się zaprezentować publiczności rozwój miasta.

Pomiędzy występami na scenie muzycznej, także będzie się działo. Miłośników hasła Nie ma jazdy bez gwiazdy czekają przejażdżki po Śródmieściu i prezentacja na placu Grunwaldzkim samochodów z charakterystyczną gwiazdą na masce - Mercedesów.

Jak dowiadujemy się z miesięcznika Rynek 7:"Tego dnia odbędą się też Będzie się działo, oj będzie... / Fot. Materiał reklamowy organizatorówTargi potencjału Bytomia. Swoją działalność prezentować będą bytomskie galerie, ośrodki kultury, inwestorzy i firmy związane z miastem." Zdaniem prezydenta miasta, Piotra Koja:
- Promocja terenów inwestycyjnych to dla nas bardzo ważne przedsięwzięcie. Bytom bardzo dynamicznie się rozwija i potrzebuje inwestorów, jednak to mieszkańcy są jego największą siłą. Chcemy podzielić się z nimi pomysłami na nowy wizerunek naszego miasta.

Pierwszą z gwiazd, jaką zobaczymy na scenie bytomskiego Rynku będzie Monika Brodka, zwyciężczyni trzeciej edycji Idola, po której sobotni wieczór z mieszkańcami zakończy koncert Katarzyny Cerekwickiej, laureatki Superjedynki, w kategorii Przebój Roku.

Dla nieobecnych w sobotę i nie tylko, niedziela zapowiada się niemniej kuszącym dniem. Na ten dzień zaplanowano bowiem Powitanie lata ze Świetlikiem, a wśród atrakcji zabawy dla najmłodszych, koncert Eweliny Flinty. Całość uświetni laserowy show.

Kto to zacz Świetlik? Zapraszam do materiału Bytomski Świetlik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.