Facebook Google+ Twitter

Bytom zaprasza na fioletowy finał przytulania

Bytomianie oraz miłośnicy tego jednego z najstarszych miast w Polsce zapraszają na dzisiejszy finał akcji telewizji TVN, radia RMF-FM oraz czekoladowej "Milki", "Moje miasto się przytula".

Przy "Śpiącym lwie" będą się bawić uczestnicy akcji "Milki", radia RMF-FM oraz telewizji TVN / Fot. Piotr A.JeleńNie tyko dla mieszkańców Bytomia, Ostrowa Wielkopolskiego i Rawy Mazowieckiej, ale także dla ich miłośników, dzisiejsza niedziela będzie ukoronowaniem wyboru akcji telewizji TVN, radia RMF-FM oraz czekoladowej "Milki", Moje miasto się przytula. Stacja radiowa RMF oraz telewizja TVN będą nadawać na żywo relacje z miast, które weszły do wielkiego finału. Bytom zaprasza już na godzinę 10.00 Rynek, gdzie organizatorzy zapewniają dużo dobrej muzyki oraz zabawy rodzinnym gronie. Do tańca zachęcać będą finaliści programu You Can Dance.

Organizatorzy konkursu przygotowali dla mieszkańców konkurencje, których wynik także będzie miał wpływ na przyznanie tytułu najmilszego miasta w Polsce.

Wszystko rozstrzygnie się około godziny 19.00, kiedy organizatorzy ogłoszą, które miasto jest najmilsze w Polsce i otrzyma główną nagrodę, kampanię promocyjną w ogólnopolskich mediach o wartości 500 tys. zł. Gwiazdą wieczoru będzie Maryla Rodowicz. Jej występ rozpocznie się kilka minut po 20.00.
Fajerwerki sztucznych ogni będą zwieńczeniem niedzielnej imprezy.

Tutaj możecie głosować

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Życzę owocnego przytulania na miarę zwycięstwa :)
Bardzo lubię takie imprezy integrujące miejscowe społeczności .

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.06.2013 18:33

Trzymam za Was kciuki Piotrze :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto dobrze, że zostaje nam trochę zabawy i humoru. Pozdrawiam serdecznie i jeśli można, to z fioletowym przytuleniem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, że nie wszędzie skaczą sobie do gardeł. Dobrze, że gdzieś się przytulają. Choćby na komendę :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.